WARSZTATY: Kreatywne projektowanie klosza do lampy - KSA

WARSZTATY: Kreatywne projektowanie klosza do lampy

Już 23 listopada 2021 r. odbędą się kreatywne warsztaty z projektowania klosza do lampy, które poprowadzi w ramach Zaprojektowanych, mgr sztuki Monika Mroczkowska-Białasik.

Warsztaty odbędą się o godz. 15:00-17:15 w siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 w sali nr 8 (II piętro).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl – podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

zaprojektowani-warsztaty

Mgr sztuki Monika Mroczkowska-Białasik

Wykładowca projektowania wnętrz i fotografii w Szkole Wnętrz i Przestrzeni oraz fotografii architektury i eksperymentalnej w Szkole Kreatywnej Fotografii. Ukończyła Wydział Architektury oraz Wydział Grafiki (kierunek fotografia) na krakowskiej ASP. Prowadzi własne studio projektowania wnętrz, autorka wielu projektów i realizacji restauracji, hoteli, sklepów i domów prywatnych. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.

zaprojektowani-warsztaty

Więcej informacji na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

WYKŁAD: Dlaczego warto zostać Visual Merchandiserem?