Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Warsztaty musicalowe w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSA

Warsztaty musicalowe w Krakowskich Szkołach Artystycznych

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty musicalowe organizowane przez Szkołę Choreografii (Krakowskie Szkoły Artystyczne)! Kurs jest przygotowany dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z musicalem.

WARSZTATY MUSICALOWE

ORGANIZATOR: Szkoła Choreografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych

TERMIN: 28.08-31.08.2023 (pon. – czw.),  godz. 17:00-21:00

CENA: Koszt: 600 zł (wpłata przed 21.08.2023)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26

Zajęcia odbywają się w sali baletowej z lustrami oraz w sali aktorskiej.

Kurs jest przygotowany dla osób, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z musicalem. Na zajęciach poznasz najważniejsze zagadnienia, a także techniki, które pomogą Ci w wyrażaniu się poprzez taniec i piosenkę.

PROGRAM:

  • Praca z akompaniatorem;
  • Zespoły wokalne;
  • Zajęcia wokalno-aktorskie;
  • Zajęcia taneczne;
  • Konsultacje wokalne;
  • Finał warsztatów: nagranie przygotowanej etiudy;
  • Nagranie;

 

 

WYKŁADOWCY:

Anna Dijuk-Bujok

Aktorka, wokalistka, instruktorka, reżyserka oraz choreografka. Posiada dyplom Aktorki Dramatu oraz Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie.
W 2019 r. roku otrzymała nagrodę: „Osobowość Roku 2019” w dziedzinie Kultura od „Gazety Krakowskiej” i ‚Dziennika Polskiego”.
W 2018 r. otrzymała nagrodę Powiatu Krakowskiego za znakomite osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.
Założycielka grupy teatralnej działającej pod nazwą „Teatr Rozrywki w Krzeszowicach”.
Zagrała w wielu filmach fabularnych oraz serialach (m.in. „Bezmiar sprawiedliwości” reż. W.Saniewski, „Skorumpowani” reż. J .Żamojda, „M jak Miłość”, „Fala Zbrodni”).
Śpiewa recitale o szerokiej tematyce, piosenki aktorskie, musicale czy arie operowe (jej recital piosenek Agnieszki Osieckiej transmitowany był na Antenie Radia Alfa w Krakowie)
Wraz z artystami (Michał Milowicz, Danuta Błażejczyk, Teresa Lipowska, Joanna Jabłczyńska , Ewa Kania) nagrała płytę z piosenkami dla dzieci „Bajnutek”.
Prowadzi również warsztaty aktorskie dla studentów oraz indywidualne zajęcia z wymowy oraz emisji głosu.

Justyna Kaczmarska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim o specjalizacji choreografia i techniki tańca. Właścicielka Agencji Tanecznej iLike.
Wiele lat związana z Teatrem „Słowa i Tańca” Jadwigi Klimkowicz, gdzie zdobywała technikę aktorską i współtworzyła projekty z aktorami Teatru Ludowego: Tadeuszem Łomnickim („Kobiety”, „Przygody Sindbada żeglarza”, „Płacz po Izoldzie – Gałczyński”) i Piotrem Piechą („Rozmyślajmy Dziś Wierni Chrześcijani”), z aktorkami Teatru Starego: Moniką Jakowczuk („Kubuś Puchatek”) i Urszulą Kiebzak, z aktorką teatru Grotowskiego: Sławą Bednarczyk oraz Janem Bożykiem.
Podstawy baletowe zdobywała pod okiem Svietłany Gajdy oraz Karoliny Kuligi w Krakowskiej Zawodowej Szkole Baletowej.
Swój warsztat taneczny szkoliła u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów. Jej osiągnięcia i pomysły doceniono szeregiem nagród teatralnych jak i tanecznych.
Organizowała oprawę artystyczną dla firm: Montibello, Termy Bukowina, Galeria Bronowice, Polferries, Sephora, Lajkonik, Autoremo, WSK Rzeszów, Ledtrens, JOKO.
Przygotowani przez nią tancerze zdobywają czołowe miejsca na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach.

Jarosław Olszewski

Pianista, akompaniator, aranżer, kompozytor, realizator dźwięku. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Studium Realizacji Dźwięku w Krakowie. Odznaczony brązowym medalem Prezydenta Rzeczpospolitej Polski za długoletnią służbę w 2020 r. Współpracuje z krakowskim środowiskiem teatralnym i muzyki rozrywkowej.

 

Zdjęcia: Ania Siembab / Szkoła Kreatywnej Fotografii

 

Sprawdźcie więcej informacji o Szkole Aktorskiej SPOT, Szkole Reżyserii oraz Szkole Choreografii:

Szkoła Aktorska SPOT oraz Szkoła Reżyserii/ School of Drama

Szkoła Choreografii / Choreography School

 

 

Zadzwoń teraz