Projekt Walerii Tokarzewskiej - Karaszewicz w video Cleo - KSA

Projekt Walerii Tokarzewskiej – Karaszewicz w video Cleo

Artystka Cleo wystąpiła w projekcie naszej absolwentki ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Zobaczcie najnowszy clip Cleo „Coraz bliżej Święta”!

Projekty naszej absolwentki, Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz wyjątkowo przypadły do gustu gwieździe polskiej sceny muzycznej. Piosenkarka, Joanna Klepko na wszystkie ważne uroczystości wybiera ubrania zaprojektowane przez absolwentkę Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Pojawia się w nich także na teledyskach, koncertach oraz w reklamach. Kreacje Walerii mogliśmy zobaczyć m.in. podczas koncertu Europa To My, ESKA Music Awards, Sopot Trend Festival, MTV Polska EMA Pre-Party, w clipie „Wolę być” czy „Sztorm”.

Cleo

Zobaczcie nową, świąteczną piosenkę Coca-Cola w wyjątkowym wykonaniu Cleo:

Duet CLEO i Waleria

Waleria Tokarzewska – Karaszewicz

• udział w Fashion Week w Karolinie Północnej w USA, FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, Lviv Fashion Week
  • ponad 100 publikacji w polskich i zagranicznych magazynach (m.in. w Elle, Glamour, Design Scene, Vogue , Lone Wolf, Label, Kaltblut, K-Mag)
  • finalistka konkursu Polish American Fashion Fundation
  • laureatka Nagrody Publiczności podczas Off Fashion Kielce 2015
  • współpraca z programem Top Model TVN oraz z licznymi polskimi gwiazdami (m.in. xxanaxx)

www.tokarzewska.com