Vogue Italia / European Fashion Accelerator - KSA

Vogue Italia / European Fashion Accelerator
  • On Styczeń 11, 2021

Vogue Italia o projekcie European Fashion Accelerator oraz naszych absolwentkach SAPU, Patrycji Segedyn i Tamarze Avdieievej!

Vogue Italia: Celem projektu European Fashion Accelerator jest wyprowadzenie na światową scenę młodych twórców z krajów V4. Dwóch studentów z najlepszych kreatywnych uniwersytetów w każdym kraju, w tym z Czech, Węgier, Polski i Słowacji, zostało wybranych, aby zaprezentować swoją pracę w ramach projektu EFA, który odbył się tym razem online.

Projektanci, którzy w tym roku zostali wybrani do udziału w pokazie EFA:

• Agáta Seeháková i Klára Machátová z Czech,
  • Papp Piroska Anna i Szilvia Farkasdy z Węgier
  • Patrycja Segedyn i Tamara Avdieieva z Polski
  • Dominika Paška Párnická i Silvia Leitmannova ze Słowacji.

Projektant mody

Cały tekst: https://www.vogue.it/vogue-talents/article/nuovi-designer-europa-centrale-european-fashion-accelerator

Patrycja Segedyn i Tamara Avdieieva

Wielkie piękno Kuby pokazane w kolekcji absolwentki SAPU

„La belleza”

Kolekcja „La belleza” Patrycji Segedyn jest efektem podróży projektantki na Kubę i spotkania z jej wielonarodową, a także wielobarwną kulturą. Uwagę zwracają niezwykłej urody tkaniny wykorzystujące metodę wax print, efektowna konstrukcja oraz misterne detale – projektantka użyła ponad 1000 koralików. „Różnorodność barw, tętno życia, piękno natury oraz elementy klasycznego stroju kubańskiego – bufy, falbany, chusty – to wszystko zawarłam w kolekcji, starając się odtworzyć tytułowe piękno tej magicznej wyspy”, informuje absolwentka SAPU.

Tamara Avdieieva, SAPU, kolekcja dyplomowa

Tamara Avdieieva – kolekcja In The Making
Od urodzenia do śmierci człowiek pozostaje niedokończonym projektem. Kolekcja ukazuje historię życia oraz poszukiwania siebie.

najlepsza szkola modyszkoła artystyczna