Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Urszula Wiszowata z Chanel w SAPU

Urszula Wiszowata z Chanel w SAPU

W Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie rozpoczęło się trzydniowe szkolenie biznesowe dla studentów i absolwentów z Urszulą Wiszowatą, menadżerem Chanel New York i redaktor naczelną portalu FashionBiznes.pl. Wykłady są częścią nowego cyklu edukacyjnego SAPU, który obejmuje szkolenia specjalistyczne z ludźmi profesjonalnie związanymi z rynkiem mody.

Nieodparta pokusa poznania świata rzuciła Urszulę Wiszowatą na głęboką wodę USA tuż po maturze. Zaczęła spełniać swój amerykański sen podczas studiów na Temple University, jednej z największych szkół biznesowych na wschodnim wybrzeżu USA w Filadelfii, gdzie będąc uczniem już prowadziła finanse dla administracji uczelni. Od dziecka fascynował ją świat mody i muzyki. Ta życiowa pasja zaprowadziła ją aż do pracy w Chanel w Nowym Jorku.

Jako analityk finansowy do spraw sprzedaży w dywizji perfum i kosmetyków Chanel, zarządzała budżetami milionów dolarów. Odpowiedzialna za kilka tysięcy konsultantów i finansowe relacje z największymi domami handlowymi na rynku USA, takimi jak Bergdorf Goodman, Macy’s, Saks NY czy Neiman Marcus. Jako jedna z nielicznych potrafiła odpowiedzieć na pytanie, w które zasoby zainwestować, aby uzyskać z nich jak największy zysk. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi na łamach portalu FashionBiznes.pl, który prowadzi jako redaktor naczelna.

Szkolenie w SAPU, stworzone specjalnie z myślą o tej uczelni, obejmuje trzy tematy związane z biznesem mody: uzyskanie stażu i zdobycie doświadczenia, tworzenie biznesplanu firmy modowej oraz codzienność pracy w firmie takiej jak Chanel w Nowym Jorku.
Call Now ButtonZadzwoń teraz