Turniej tenisowy Krakowskich Szkół Artystycznych - KSA

Turniej tenisowy Krakowskich Szkół Artystycznych

18 listopada 2022 r. w Krakowskim Klubie Tenisowym OLSZA miał miejsce Turniej Tenisowy „Wykładowcy kontra Studenci i Absolwenci Krakowskich Szkół Artystycznych”. Zobaczcie zdjęcia z Turnieju!

W Turnieju wzięli udział studenci i wykładowcy Krakowskich Szkół Artystycznych. Rozgrywki odbyły się w piątek 18 listopada 2022 na dwóch kortach pod balonem w Krakowskim Klubie Tenisowym OLSZA przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie!

Sprawdźcie wyniki:

I miejsce: Krzysztof Stawowy (aktor, Szkoła Aktorska Szkoła Aktorska SPOT), Anna Franczyk
II miejsce: Ania Niemczyk (projektantka mody, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU), Andrzej Sudolski
III miejsce: Dyrektor KSA dr Jerzy Gaweł (Szkoła Kreatywnej Fotografii), Yan Halenov (II rok, Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP)

Krakowski Klub Sportowy Olsza to jeden z najstarszych Klubów Sportowych w Krakowie. Ulokowany w sercu miasta może poszczycić się 100-letnią tradycją oraz nawierzchnią z mączki ceglanej na dziewięciu odkrytych kortach oraz hali.

turniej-tenisowy