Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Turniej tenisowy Krakowskich Szkół Artystycznych (18.11.2022) - KSA

Turniej tenisowy Krakowskich Szkół Artystycznych (18.11.2022)

WYKŁADOWCY KONTRA STUDENCI I ABSOLWENCI KSA! Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz Krakowski Klub Sportowy Olsza zapraszają na turniej tenisowy „Wykładowcy kontra Studenci i Absolwenci Krakowskich Szkół Artystycznych”

Grasz w tenisa? Jesteś naszym studentem lub absolwentem i chcesz zmierzyć się z naszymi wykładowcami na korcie tenisowym? Zgłoś się już dziś!
Ze strony wykładowców w turnieju wezmą udział między innymi Dyrektor dr Jerzy Gaweł, aktor Krzysztof Stawowy, projektantka mody Ania Niemczyk.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: biurokarierksa@ksa.edu.pl, w tytule podając: TURNIEJ TENISOWY, w treści: imię, nazwisko, numer telefonu.

Wpisowe 50 zł. Na zgłoszenia czekamy do 30 października.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

KKS Olsza to jeden z najstarszych Klubów Sportowych w Krakowie. Ulokowany w sercu miasta może poszczycić się 100-letnią tradycją oraz wspaniałą nawierzchnią z mączki ceglanej na dziewięciu odkrytych kortach oraz hali.

Rozgrywki odbędą się w piątek 18.11.2022 na dwóch kortach pod balonem w Krakowskim Klubie Tenisowym OLSZA przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie.

Call Now ButtonZadzwoń teraz