Trwa rekrutacja do SZKOŁY REŻYSERII! - KSA

Trwa rekrutacja do SZKOŁY REŻYSERII!

Sprawdź się! Weź udział w rozmowie kwalifikacyjnej do nowo powstałej w Krakowie Szkoły Reżyserii będącej częścią Szkoły Aktorskiej SPOT i zdobądź dyplom w 7 miesięcy!

SZKOŁA REŻYSERII to intensywny, siedmiomiesięczny program, zakończony DYPLOMEM. Słuchacze uzyskają podstawowe umiejętności w zakresie reżyserii teatralnej oraz autorskiej realizacji różnorodnych form inscenizacji (film, teatr plastyczny). Zajęcia prowadzone są przez wyśmienitych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem.

• Początek zajęć: styczeń 2022. Szczegółowy plan zjazdów poniżej.
  • Kierunek zaoczny, 2 weekendy/miesiąc po ok. 20 godzin lekcyjnych (45 min) na zjazd.
  • Ilość miejsc ograniczona – 10 osób.

OBOWIĄZUJE ROZMOWA KWALIFIKACYJNA – ONLINE

Opłata bezzwrotna: 120 zł – dowód wpłaty należy okazać przed rozmową kwalifikacyjną.

Konieczne jest zgłoszenie mailowe na rezyseria@ksa.edu.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać:
-imię i nazwisko
-numer telefonu
-wybraną datę spotkania

Po przesłaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Rozmowa kwalifikacyjna, wymagania:

• Przygotowanie życiorysu oraz listu motywacyjnego (max. A4) odpowiadającego na pytania:
    -dlaczego interesujesz się rolą reżysera.
    -jakie czerpiesz inspiracje ze sfery kultury i z współczesnych wydarzeń społecznych.
  • List może zostać odczytany na spotkaniu i stanowić punkt wyjścia do rozmowy.

Wyniki rozmów kwalifikacyjnych zostaną rozesłane mailowo. Osoby, które otrzymają pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej powinny w celu zagwarantowania sobie miejsca w szkole wpłacić jedną ratę czesnego do 31.12.2021 r. – 950 zł. Ta opłata ma charakter bezzwrotnego zadatku.

Nauka w Szkole Reżyserii startuje już 8 stycznia 2022!

CZESNE 2022
7 miesięcy: styczeń – lipiec

TRYB ZAOCZNY, STACJONARNIE, 2 weekendy/miesiąc, około 20 godzin lekcyjnych (45 minut) na zjazd
Limit miejsc – 10 osób
Czesne styczeń – lipiec: 950 zł/miesiąc

Szkoła Reżyserii dyplom w 7 miesięcy4

Szkoła adresowana jest do osób, które:

• Prowadzą teatry młodzieżowe i studenckie lub zajmują się teatrem profesjonalnym.
  • Prowadzą projekty artystyczne i edukacyjne związane z teatrem, sztuką i kulturą.
  • Pragną rozpocząć studia reżyserskie w szkołach teatralnych i filmowych.

Do dyspozycji słuchaczy: sala teatralna, studio nagrań, sala baletowa, sala dedykowana do castingów, studia fotograficzne.
Szkoła umożliwia współpracę ze studentami kierunków aktorstwo i projektowanie ubioru, co pozwoli na zdobycie praktycznych umiejętności w pracy z aktorem bądź scenografem.

Szkoła dostarcza funkcjonalnych narzędzi niezbędnych w zawodzie reżysera, pomaga również budować bazę teoretycznej i praktycznej wiedzy, związanej z teatrem i filmem jako dziełem sztuki.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji, terminów zjazdów, prowadzących na stronie: www.ksa.edu.pl/szkola-aktorska/szkola-rezyserii

SZKOŁA REŻYSERII