Targi Silesia Bazaar 11-12 czerwca Katowice

Zapraszamy na czwartą odsłonę targów SILESIA BAZAAR, która odbędzie się 11 i 12 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. SAPU jest partnerem wydarzenia.

W dniach 11 i 12 czerwca br. na pasjonatów niezależnej mody czekać będzie ponad 200 firm oferujących nie tylko oryginalne ubrania od polskich projektantów, ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.

SILESIA BAZAAR - vol.4 - dla mediów (1)

Letnia edycja targów będzie świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Każdy kto w czerwcowy weekend odwiedzi SILESIA BAZAAR, będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich. Lekkie sukienki, muszki, spinki, oryginalne t-shirty i unikatowa biżuteria – to wszystko znajdzie się w ofercie wystawców SILESIA BAZAAR vol. 4. Targi uzupełni strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna strefa warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do wspólnych, kreatywnych zabaw. Dwudniowa impreza dostarczy z pewnością nie tylko wiele modowych inspiracji, ale również niezapomnianych doznań i pozytywnych emocji.

Targi SILESIA BAZAAR już na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. Współgospodarzem imprezy jest Miasto Katowice. Aktualnie trwają zapisy dla wystawców chcących zaprezentować się na targach – organizatorzy zadbali o atrakcyjne promocje, więc nie warto zwlekać z decyzją o udziale.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.