Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Sztuka kobiecości - dyplom absolwentki SKF, Ilony Faber - KSA

Sztuka kobiecości – dyplom absolwentki SKF, Ilony Faber

SZTUKA KOBIECOŚCI to projekt przedstawiający stereotypy, którymi owiane są kobiety.

Sztuka kobiecości – zdjęcia dyplomowe Ilony Faber, absolwentki Szkoły Kreatywnej Fotografii można było zobaczyć podczas wystawy w Kawiarni Po Drodze, przy ul. Mostowej 8.

 

Bycie kobietą w dzisiejszych, bardzo wymagających czasach to nie lada wyczyn. Każdego dnia życie stawia przed nimi masę wyzwań, którym dzielnie muszą stawiać czoła. Zaczynając od tego, że przecież, pomimo pełnej szafy wszelakich ubrań, one i tak nigdy nie mają co na siebie włożyć. Poprzez ich uroczą niezdarność i niezwykłą delikatność. Kończąc na ogromnej ilości obowiązków związanych z domowym ogniskiem i nimi samymi, które zawsze pozostają na ich głowach. Takie problemy w kontekście dzisiejszego świata stawiają kobiecość w zupełnie innym świetle, podnoszą ją do rangi sztuki, z którą muszą się mierzyć przez całe swoje życie.

 


Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych. Możemy zobaczyć na nich prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez  wykładowców SKF, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

 

Indywidualne 2019 Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Call Now ButtonZadzwoń teraz