Aranżacja witryn sklepowych - kurs z zakresu Visual Merchandisingu - KSA

ARANŻACJA WITRYN SKLEPOWYCH I STOPIEŃ

Termin szkolenia: 13-14 września 2010 r.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA, I DZIEŃ

1. 1. ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z WITRYNĄ SKLEPOWĄ

(podziały, kompozycja, perspektywa, kolor, oświetlenie, dekoracja, materiały POS, etc.)

1. 2. ZAGADNIENIA ZWIĄZANE ZE STYLIZACJĄ

(podstawowe pojęcia, style w modzie, styl a marka, sylwetka, kolor, tkanina, komponowanie garderoby, akcesoria, stylizacja manekina, stylizacja witryny)

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA, II DZIEŃ

1. 1. PRZYGOTOWANIE KONCEPCJI WITRYNY SKLEPOWEJ – REALIZACJA TEMATU.
  1. 2. ARANŻACJE MANEKINÓW (planowanie, manekin krawiecki, manekin postaciowy, zasady stylizacji manekina, aranżacje jednej stylizacji, ustawienie manekinów, etc.)
  1. 3. ARANŻACJA KUBIKÓW EKSPOZYCYJNYCH (podstawowe zasady aranżacji, kompozycja, aranżacja zgodna z filozofią danej marki, etc.)
  1. 4. WITRYNA BEZ MANEKINA (prezentacja akcesoriów)
  1. 5. PRZYGOTOWANIE PEŁNEJ ARANŻACJI WITRYNY W PRACOWNI (plan, projekt, dekoracja, manekiny, instrukcja)

Koszt szkolenia: 300 PLN/dzień

(10% zniżki dla osób, które ukończyły wcześniejsze szkolenia z zakresu VM organizowane przez KSA)