Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni partnerem urodzin Forum Designu

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni partnerem urodzin Forum Designu

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni jest partnerem I urodzin Forum Designu – showroomu z polskimi meblami i przedmiotami codziennego użytku w dawnym hotelu Forum w Krakowie. Miejsce obchodzi hucznie urodziny – 12 września o godz. 18. Wydarzenie będzie zarazem before party festiwalu Sacrum Profanum, prezentującego muzykę współczesną.


W czasie urodzin będzie można dokładnie obejrzeć ekspozycję Forum Designu, gdzie znajdziecie polskich projektantów, oryginalne grafiki i fotografie obiecujących młodych twórców. Wielu z nich przygotowało na ten wieczór specjalne zniżki na swoje produkty. Forum Designu jest również oficjalnym showroomem Sacrum Profanum. Specjalną ekspozycję z polskim designem znajdziecie w miejscu, gdzie odbywać się będą koncerty festiwalowe, czyli ICE Kraków.

Showroom organizuje również konferencję „Tylko design. Od sacrum do profanum w designie” – 17 września o godz. 17.30.  Gośćmi dyskusji na temat współczesnego designu będą m.in. dr arch. Marta Anna Urbańska oraz prof. Piotr Gajewski. Wystąpią również projektanci: NAGI, Stello Design oraz MDFakaLovt.

www.facebook.com/events/1079587642053319/?fref=ts

Call Now ButtonZadzwoń teraz