Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Zaprojektuj koszulkę Krakowskich Reminescencji Teatralnych - KSA

L*et’s Funky! oraz Krakowskie Reminiscencje Teatralne zapraszają do udziału w konkursie na projekt koszulki festiwalowej 36 edycji festiwalu!
Tegoroczna edycja ze względu na międzynarodowy charakter oraz interdyscyplinarność odbywa się pod hasłem MEETING POINT, który jest także motywem przewodnim konkursu na projekt koszulki festiwalowej.

**Program 36 K-R-T buduje wiele przedsięwzięć teatralnych powstałych w ramach międzynarodowej współpracy, scalającej doświadczenia artystów z różnych zakątków Europy. „Na bogatej liście wydarzeń prezentowanych w ramach tegorocznej edycji festiwalu widzowie znajdą pokazy międzynarodowych koprodukcji teatralnych, pojawią się pokazy teatru tańca współczesnego, spektakle dramatyczne, gatunki łączące różne formy twórczości teatralnej oraz projekty specjalne, powstałe na zamówienie festiwalu”. 36. Krakowski Festiwal Reminiscencji Teatralnych jest także jednym z punktów programu kulturalnego polskiej  prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

K-R-T – jeden z najstarszych i najważniejszych przeglądów teatralnych w Polsce, którego głównym celem jest stworzenie interdyscyplinarnej przestrzeni i sprowokowanie artystycznych działań nie tylko na teatralnych scenach, ale również w przestrzeni miejskiej Krakowa.

*Let’s Funky! – bazująca na społeczności platforma, drukująca oryginalne projekty stworzone i wybrane przez członków społeczności!

**Nagroda: 500 zł, wejściówki na spektakle 36. K-R-T, koszulka festiwalowa
Termin zgłaszania prac: 19 września*
*Termin rozstrzygnięcia: 22 września*

ZGŁOSZENIA na www.letsfunky.com/konkurs
Zasady konkursu www.letsfunky.com/konkurs-zasady
**Informacje o konkursie dorota@letsfunky.com

Call Now ButtonZadzwoń teraz