Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ZAPROJEKTOWANI | 2. DZIEŃ – RELACJA - KSA

ZAPROJEKTOWANI | 2. DZIEŃ – RELACJA

Zobaczcie fotorelację z kolejnego dnia Zaprojektowanych! Jak zawsze, największym zainteresowaniem cieszyły się nasze warsztaty z projektowania biżuterii z dr Markiem Nieniewskim!

Podczas drugiego dnia naszej imprezy Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem uczestnicy wzięli udział w wielu bezpłatnych wykładach i warsztatach:

  • ONLINE LECTURE IN ENGLISH: Craft in Contemporary Creation
  • WARSZTATY: Projektowanie biżuterii z metalu
  • WYKŁAD: Jak znaleźć pracę w branży mody?
  • WARSZTATY: Patchwork Fun! – Projektowanie torby z patchworku techniką no waste
  • WYKŁAD: Design dla Muzeum, Muzeum dla designu. „Przedmioty” – nowa galeria stała Muzeum Narodowego w Krakowie czyli jak dobrze wybierać
  • WYKŁAD ONLINE: Color & material design – co to znaczy?
  • WARSZTATY: Kreatywne projektowanie klosza do lampy

 

Zdjęcia: Daria Orel

 

 


 

Co roku nasza impreza Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem cieszy się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców Krakowa.

W tym roku prócz bezpłatnych warsztatów i wykładów, które odbywają się w budynkach Krakowskich Szkół Artystycznych przy ulicy Zamoyskiego 52 i Dekerta 10 zorganizowaliśmy również wykłady online dostępne dla ludzi z całego świata.

Sprawdźcie co jeszcze na was czeka: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/program-2021/

Zaprojektowani trwają do 27 listopada 2021 r.!

 

Zaprojektowani.
Krakowskie Spotkania z Dizajnem.
22-27.11.2021

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę! Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

Stałym punktem programu Zaprojektowanych są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie oraz SAPU in pics, na których zobaczymy zdjęcia naszych młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu oraz zdjęcia kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Zapraszamy również na wernisaż wystawy Polish Talent Support ze zdjęciami laureatów międzynarodowego konkursu dla Polonii.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz