ZAPROJEKTOWANI | 2. DZIEŃ – RELACJA - KSA

ZAPROJEKTOWANI | 2. DZIEŃ – RELACJA

Zobaczcie fotorelację z kolejnego dnia Zaprojektowanych! Jak zawsze, największym zainteresowaniem cieszyły się nasze warsztaty z projektowania biżuterii z dr Markiem Nieniewskim!

Podczas drugiego dnia naszej imprezy Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem uczestnicy wzięli udział w wielu bezpłatnych wykładach i warsztatach:

• ONLINE LECTURE IN ENGLISH: Craft in Contemporary Creation
  • WARSZTATY: Projektowanie biżuterii z metalu
  • WYKŁAD: Jak znaleźć pracę w branży mody?
  • WARSZTATY: Patchwork Fun! – Projektowanie torby z patchworku techniką no waste
  • WYKŁAD: Design dla Muzeum, Muzeum dla designu. „Przedmioty” – nowa galeria stała Muzeum Narodowego w Krakowie czyli jak dobrze wybierać
  • WYKŁAD ONLINE: Color & material design – co to znaczy?
  • WARSZTATY: Kreatywne projektowanie klosza do lampy

Zdjęcia: Daria Orel

Co roku nasza impreza Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem cieszy się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców Krakowa.

W tym roku prócz bezpłatnych warsztatów i wykładów, które odbywają się w budynkach Krakowskich Szkół Artystycznych przy ulicy Zamoyskiego 52 i Dekerta 10 zorganizowaliśmy również wykłady online dostępne dla ludzi z całego świata.

Sprawdźcie co jeszcze na was czeka: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/program-2021/

Zaprojektowani trwają do 27 listopada 2021 r.!

Zaprojektowani.
Krakowskie Spotkania z Dizajnem.
22-27.11.2021

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę! Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

Stałym punktem programu Zaprojektowanych są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie oraz SAPU in pics, na których zobaczymy zdjęcia naszych młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu oraz zdjęcia kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Zapraszamy również na wernisaż wystawy Polish Talent Support ze zdjęciami laureatów międzynarodowego konkursu dla Polonii.

Zadzwoń teraz