Zamień odpady na kulturalne wypady - KSA

Już 15 maja na terenie Miasteczka Studenckiego AGH (od ul.Budryka) odbędzie się akcja „Zamień odpady na kulturalne wypady”. Akcja polegać będzie na wymianie przynoszonych przez mieszkańców Krakowa surowców wtórych na bilety na wydarzenia kulturalne.Głównym celem akcji jest edukacja ekologiczna i kulturalna oraz pokazanie, że oba obszary – ekologia i kultura muszą iść w parze. Do współpracy zgłosiło się aż 31 krakowskich instytucji kulturalnych, sportowych i turystycznych, w tym prawie wszystkie kina i muzea krakowskie. Krakowskie Szkoły Artystyczne są partnerem akcji – 15 maja na Miasteczku Studenckim AGH będzie można zobaczyć część papierowej kolekcji z ostatniego Junk Fashion Show. Rozdajemy także zaproszenia na Laboratorium Mody – pokaz studentów I i II roku SAPU, gdzie recykling jest ważnym punktem programu.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.eko.org.pl. Zapraszamy!