Warsztaty przerabiania ubrań i torebek - EcoFashion Weekend 2011 - KSA

EcoFashion Weekend rozpocznie się kreatywnymi warsztatami przerabiania ubrań i torebek w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Warsztaty odbędą się 4 lutego w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 – start godz. 14. Są otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych, którzy chcą zmienić w sposób niebanalny ciuchy albo torebki, które posiadają już od lat. Organizatorzy zaznaczają, że skracania i przedłużania ubrań nie uważają za działania kreatywne. Zajęcia prowadzone będą przez projektantów mody – wykładowców SAPU, którym pomogą studentki drugiego roku. Jest to okazja, by tchnąć nowe życie w używane ciuchy i akcesoria i dać im nowy zgodny z tendencjami w modzie look. Na warsztaty można zapisać się telefonicznie (12 266 21 11) , dostępne godziny: 14, 15, 16, 17 i 18.
Na każdą godzinę możemy zapisać po 10 osób.

A tak było w zeszłym roku…