Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

The Little Lady Dreamer Collection - Anna Kara - KSA

The Little Lady Dreamer Collection – Anna Kara

Zobaczcie nową kolekcję Anny Kary, absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Projekty z kolekcji The Little Lady Dreamer to propozycja dla małych dziewczynek.

Projektantka podkreśla indywidualność młodych kobiet, które nie boją się podążać za swoimi pragnieniami. Odważnie łączy klasyczne krawiectwo z grunge’owym, współczesnym romantyzmem. Każdy z projektów mówi o emocjach, kobiecym pięknie i zmysłowości ukrytej w naturze. Świeże spojrzenie i twórczy duch wraz ze szczególnym wyczuciem estetyki, pozwalają jej tworzyć ponadczasowe sylwetki z nieoczekiwanym temperamentem.

Anna Kara wierzy, że samo dążenie do piękna nie jest podstawą projektu. Jej suknie przyciągają wzrok, ale ich piękno nie jest pozbawione głębszego znaczenia.

 

 

https://www.annakara.com/

 


O PROJEKTANCIE

Urodzona w Krakowie, otrzymała dyplom szkoły projektowania ubioru w 2007 r. Latem tego samego roku otworzyła swoją pierwszą samodzielną pracownię. Następnie niewielkie studio na krakowskim Kazimierzu. W zaledwie kilka lat stała się projektantką docenianą przez czołowe wydawnictwa i Panny Młode na całym świecie. Jej suknie można znaleźć w wybranych salonach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

FILOZOFIA

PAMIĘTAM, KIEDY BYŁAM BARDZO MŁODA, WYCINAŁAM Z PAPIERU MAŁE LALECZKI I UBIERAŁAM JE W NARYSOWANE PRZEZE MNIE SUKIENKI Z PAPIERU. MOGŁAM TO ROBIĆ GODZINAMI. ZAWSZE BYŁAM WRAŻLIWA NA PIĘKNO OTACZAJĄCEGO MNIE ŚWIATA I LUBIŁAM GROMADZIĆ WOKÓŁ SIEBIE PIĘKNE PRZEDMIOTY. TO WŁAŚNIE UWIELBIENIE DLA PIĘKNA I SZTUKI ROSNĄCE ZAINTERESOWANIE MODĄ ORAZ SILNE POCZUCIE NIEZALEŻNOŚCI I CHĘCI TWORZENIA POKIEROWAŁO MNIE NA STUDIA ARTYSTYCZNEGO PROJEKTOWANIA UBIORU.

PEŁNA DETERMINACJI I TWÓRCZEJ ENERGII OTWORZYŁAM PIERWSZY BUTIK ZE SKROMNĄ KOLEKCJĄ SUKIEN ŚLUBNYCH W MALEŃKIM LOKALU NA KRAKOWSKIM KAZIMIERZU. NASZA PIERWSZA PRACOWNIA KRAWIECKA MIEŚCIŁA SIĘ WTEDY W MAŁYM MIESZKANIU NA OBRZEŻACH MIASTA. Z ROKU NA ROK JEDNAK ROBIŁO SIĘ CORAZ CIAŚNIEJ, A MY Z CORAZ WIĘKSZYM ZESPOŁEM PRZENOSILIŚMY SIĘ W CORAZ TO WIĘKSZE PRZESTRZENIE, AŻ DO MIEJSCA, W KTÓRYM JESTEŚMY TERAZ.

I WRESZCIE JESTEM DUMNA ZE WSZYSTKICH PANIEN MŁODYCH, KTÓRE UBIERAM, BO SĄ NAPRAWDĘ FAJNYMI DZIEWCZYNAMI. DZIŚ MOGĘ IM POWIEDZIEĆ – PODĄŻAJCIE ZA SWYMI MARZENIAMI, ABY ŻYĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ I STAĆ SIĘ KOBIETAMI JAKIMI PRAGNIECIE BYĆ. NAWET GDY LOS STAWIA PRZED WAMI NAJRÓŻNIEJSZE PRZESZKODY.

ANNA KARA

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz