Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Pokaz Semestralny SAPU Hi!Fashion 2022 | RELACJA - KSA

Pokaz Semestralny SAPU Hi!Fashion 2022 | RELACJA
  • On Czerwiec 13, 2022
  • https://www.ksa.edu.pl/

11 czerwca 2022 r. Międzynarodowy Akademik LivinnX zamienił się w wybieg modowy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Pokazu Semestralnego SAPU Hi!Fashion.

W prestiżowym akademiku na Zabłociu odbył się pokaz semestralny SAPU Hi!Fashion 2022, w czasie którego studenci I i II roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zaprezentowali swoje najnowsze projekty. Swoją kolekcję pokazała również absolwentka SAPU, Nargiz Salwa, która wcześniej brała udział m.in. w Vancouver Fashion Week.

Słuchacze SAPU otrzymali od wykładowców dwa kreatywne zadania. I rok musiał zmierzyć się z projektem z surowej tkaniny bawełnianej. Szukając inspiracji w obiektach niezwiązanych bezpośrednio z modą zaprojektowali ubiory o spektakularnym, rzeźbiarskim charakterze, w których współczesne i nowoczesne podejście było istotniejsze niż aspekt użytkowy.

II rok SAPU miał za zadanie zaprojektować serię koszul i spodni. Punktem wyjścia do poszukiwania ciekawych i autorskich rozwiązań była klasyczna koszula oraz spodnie typu jeansy.

Powstało wiele interesujących projektów, z których wiele zostało stworzonych zgodnie z zasadami mody zrównoważonej.
Zostały również przyznane specjalne nagrody dla najlepszych projektów. Otrzymały je Weronika Rymut (I rok SAPU) oraz Monika Čopáková (II rok Fashion Design). Projektantki będą mogły wziąć bezpłatny udział w wybranych, wakacyjnych kursach zorganizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz w profesjonalnej sesji zdjęciowej w Szkole Kreatywnej Fotografii.

 

 

I ROK SAPU:

 

 

 

II ROK SAPU:

 

 

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Choreografii

Modelki: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partner Generalny: LivinnX

Partnerzy: Dziennik Polski, Fashion Post, Fashion Magazine, Fashion Business, The Spoiled Queen, dlaStudenta.pl, Moda w Polsce, Design Book, I-REGION, studentnews.pl, FOTOPLUS, TUBA

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz