Prestiżowy Pokaz Dyplomowy SAPU / Prestigious Diploma Show - KSA

Prestiżowy Pokaz Dyplomowy SAPU / Prestigious Diploma Show

Sprawdźcie informacje dotyczące Pokazu Dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Tegoroczną edycję możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube.

Cracow Fashion Awards

Pokaz dyplomowy SAPU 2022 w ramach Cracow Fashion Week – https://cracowfashionweek.com/
Obejrzyj cały tegoroczny pokaz na naszym kanale YouTube – Krakowskie Szkoły Artystyczne
Szukaj zdjęć z pokazu na naszych mediach społecznościowych pod hashtagami: #SAPUdiploma #CFWkrakow #SAPUkrakow #cracowfashionweek

Pokaz Dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Cracow Fashion Awards jest najbardziej prestiżowym pokazem dyplomowym w Polsce i jednocześnie konkursem dla absolwentów SAPU. Pokaz otwiera Cracow Fashion Week i nieprzerwanie od lat promuje młode talenty w projektowaniu mody. CFA co roku przyciąga przedstawicieli liczących się mediów oraz znane osobistości polskiej i światowej mody oraz sztuki, którzy przyznają atrakcyjne, prestiżowe nagrody absolwentom m.in. staże zagraniczne i w Polsce, prezentacje kolekcji w Londynie, Moskwie, Lwowie, Rydze, Mińsku, bezpłatne stoiska na Fashion Week Poland i publikacje w opiniotwórczych magazynach modowych. Dzięki pokazowi dyplomowemu SAPU i intensywnej promocji młodych projektantów, Kraków uplasował się na 23 miejscu w rankingu światowych stolic mody. Wyprzedziliśmy m.in Frankfurt, Wiedeń, San Francisco i Rio de Janeiro. Pokaz odbywa się w ekskluzywnych przestrzeniach Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Diploma Show of the International School of Fashion Design

School of Fashion Design – Diploma show 2022 as part of Cracow Fashion Week – https://cracowfashionweek.com/
Watch the show on our YouTube channel – Krakowskie Szkoły Artystyczne
Look for photos from the show on our social media under the hashtags: #SAPUdiploma #CFWkrakow #SAPUkrakow #cracowfashionweek

Diploma Show of the International School of Fashion Design is the most prestigious graduation show in Poland and at the same time, a competition for SAPU graduates. The show opens the Cracow Fashion Week and is meant to promote our graduates. Every year our diploma show attracts representatives of important media and well-known fashion personalities from Poland and all the world. They award prestigious prizes to the graduates, such as internships abroad and in Poland, presentations of collections i.a. in Great Britain, Canada, Ukraine, Latvia, China, free stands at different fashion events and publications in influential magazines. Thanks to SAPU’s graduation show and an intensive promotion of young designers, Krakow was ranked 23rd position in The Top Global Fashion Capital Rankings 2013. Our city was ahead of Frankfurt, Vienna and Rio de Janeiro, among others. The show takes place in the exclusive surroundings of the ICE Krakow Congress Centre.

Sprawdźcie więcej informacji o tegorocznej edycji Cracow Fashion Week:

Pokaz Dyplomowy SAPU:

„Metamorphosis” najlepszą kolekcją Pokazu Dyplomowego SAPU!

Pokaz dyplomowy SAPU 2022 – BACKSTAGE

No Waste Show:

NO WASTE SHOW | Cracow Fashion Week 2022

Pokaz specjalny dla Ukrainy:

PLICH DLA DZIECI Z UKRAINY | CFW 2022

Miedzynarodowa wystawa Focus on Fashion:

Focus on Fashion – FOTORELACJA | CFW 2022

Wykłady otwarte w ramach CFW:

Wykłady otwarte | Cracow Fashion Week 2022