Nagrody specjalne podczas Laboratorium Mody 2017 - KSA

Nagrody specjalne podczas Laboratorium Mody 2017

W tym roku wykładowcy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru przyznali dwie nagrody specjalne, które otrzymali studenci pierwszego i drugiego roku.

Laboratorium Mody 2017 zaskoczyło nas różnorodnością i niezwykłą kreatywnością, którą prezentowali nasi studenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Z tego względu wykładowcy postanowili przyznać dwie nagrody, które powędrowały do młodych projektantów. Książkę  Jana Leśniaka „O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie” wraz z dedykacją autora otrzymała Tamara Avdieieva, studentka pierwszego roku. Książkę „Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii” Hanny Marii Giza zdobyła Anna Siemińska, studentka drugiego roku. Serdecznie gratulujemy!

Fot. Anna Zborowska

Wkrótce więcej zdjęć z wydarzenia! Śledźcie nasz fanpage: www.facebook.com/SzkolaArtystycznegoProjektowaniaUbioru