LOUNGE No 35 - dużo nas! - KSA

W nowym numerze LOUNGE aż w 4 miejscach możemy napotkać naszych absolwentów. Po pierwsze w głównej sesji numeru pojawiają się sukienki Łucji Wojtali z jej najnowszej kolekcji. Przypomnijmy – Łucja jest absolwentką SAPU z 2007 roku, po zdobyciu głównej nagrody podczas CFA została zaproszona na staż u Johna Galliano.

Muffinki w kolorach tęczy to broszki z filcu naszej student Justyny Cyganik. Więcej znadziecie tutaj.

Idea Fix na ulicy Józefa to obowiązkowy punkt przystankowy na Kazimierzu. A w sklepie wieeeele ubrań i dodatków od kilku  naszych absolwentów. Czy wiecie, że Idea Fix się rozrasta? Oprócz butików na Józefa, Meiselsa (Idea kix) i Powiślu (Idea Folk) wkrótce pojawi się nowy sklep.

Tekst o visual merchandsingu z opinia eksperta, czyli Moniki Harłacz, wykładowczyni Szkoły Visual Merchandisingu