Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Letnia Akademia Mody i Stylizacji Stylio i SAPU - KSA

Stylio.pl i Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru mają zaszczyt zaprosić  na II edycję Letniej Akademii Mody i Stylizacji. Jak poprzednim razem, zajęcia poprowadzą jedni z najlepszych wykładowców Krakowskich Szkół Artystycznych. Program został specjalnie przygotowany dla Styliowiczów, dzięki czemu każda osoba zainteresowana modą będzie mogła wzbogacić swój warsztat stylisty.

PROGRAM

 • Projektowanie

  ( m.in. omówienie koncepcji z prowadzącym, szkice projektowe, realizacja autorskiego pomysłu)

 • Stylizacja

  (m.in. omówienie aktualnych tendencji i ich interpretacja, narzędzia stylisty, akcesoria, podstawowe założenia korekty sylwetki)

 • Fotografia

  (m.in. techniczne podstawy realizacji dobrego zdjęcia, sesja modowa, stylizacja sesji modowej).
  Dodatkowo. Każdy dzień będzie pełne atrakcji: zakupy połączone z konkursem na stylizacje w salonach marek LPP. Na zakończenie Akademii (27 sierpnia ) wszystkich zapraszamy na imprezę Stylio w Color Spocie (ul.Bracka 4, Kraków).

W Akademii tworzone są przynajmniej 2 grupy, z których jedna w całości przeznaczona jest dla laureatów Konkursu, którzy uczestniczą w niej za darmo (noclegi zapewnia Stylio.pl). Każdy może zapisać się do Letniej Akademii i wziać udział w warsztatach, po opłaceniu czesnego w wysokości 350 zł. Więcej na stronie KSA.

KONKURS!

Pokaż nam, który film i w jaki sposób Cię inspiruje i wygraj miejsce na Letniej Akademii Mody i Stylizacji w Krakowie!

Ruszył konkurs pt. „Filmowe inspiracje” dzięki któremu portal Stylio.pl wyłoni szczęśliwą piętnastkę, która weźmie udział w Letniej Akademii Mody i Stylizacji!  Aby wziąć w nim udział, stwórzcie zestaw ciuchów inspirowany filmem i zgłoście go do konkursu! Wszyscy użytkownicy mogą oddawać swoje głosy na stylizacje – zarówno na „TAK” jak i na „NIE”. Na stronie konkursowej będzie wyświetlał się ranking „Top 10”, dzięki któremu będziecie wiedzieć, których 10 użytkowników zdobyło największą ilość głosów!

To Wy za pośrednictwem głosowania nominujecie  jednego użytkownika do Letniej Akademii Mody i Stylizacji! Pozostałą czternastkę wybierze Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Stylio, Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz Mohito. Pamiętajcie, że na każde zdjęcie możecie oddać tylko jeden głos, dlatego rozdzielajcie je rozważnie, bo od Was między innymi zależy kto weźmie udział w Akademii!

Szczegóły na Stylio.pl.

Call Now ButtonZadzwoń teraz