Konkurs: street bag! - KSA

Let’s Funky! oraz magazyn STREETMAG zapraszają do udziału w konkursie STREET BAG!

Celem konkursu jest wyłonienie projektu na firmową torbę magazynu STREETMAG. Będzie ona promować pismo, pojawiać się tam gdzie ludzie magazynu STREETMAG i w wielu różnych miejscach offline i online!

Czas trwania konkursu: 14grudzień- 14 styczeń 2012
Rozstrzygnięcie konkursu: 18 stycznia 2012
Nagroda: 500zł – w tym 200zł w bonie na wszystkie produkty w sklepie Let’s Funky!, roczna prenumerata magazynu STREETMAG, publikacja projektu i sylwetki zwycięży w magazynie STREETMAG (nr styczeń-luty) oraz 2 torby ze zwycięskim projektem!
Zgłoszenia Konkursu: www.letsfunky.com/konkurs.html
Zasady Konkursu: www.letsfunky.com/konkurs-zasady.html
Informacje o Konkursie: dorota@letsfunky.com

Jury Konkursu:
Chazme718 (rocznik 80, absolwent Wydziału, Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, architekt,grafik,ilustrator, malarz)
Sepe (rocznik 82, absolwent Wydziału, Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, grafik,ilustrator, malarz)
Dorota Plizga – Let’s Funky!
Piotr Dziewulski – redaktor naczelny magazynu STREETMAG

Organizatorzy Konkursu:
Let’s Funky! to nie tylko nowy punkt na polskiej mapie streetwearu, to bazująca na społeczności platforma, która ma na celu integrację środowiska młodych twórców, odbiorców oraz podmiotów związanych z branżą streetwearu, sztuki i kultury. Znajdziecie tu ubrania i dodatki z projektami młodych grafików i ilustratorów, których Let’s Funky! zaprasza do współpracy oraz wyłania w drodze konkursów, organizowanych z ciekawymi partnerami. Sami twórcy Let’s Funky! także projektują, stawiając na wyrazistość i geometrię designu. www.letsfunky.com

STREETMAG – to pierwszy polski magazyn streetwearowy. Moda i kultura, muzyka i sport to najważniejsze tematy tworzące ten dwumiesięcznik. Magazyn jest darmowy i jest dostępny w wybranych sklepach i kawiarniach w 6 miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź i Trójmiasto.
www.streeters.pl/streetmag

Patroni medialni Konkursu:
Streeters / www.streeters.pl
Design Attack / www.designattack.pl
designteka.pl /www. designteka.pl/
artique / www.artique.pl/
Radiofonia / www.radiofonia.fm
POKA POKA / www.pokapoka.co

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

info i foto: mat. prasowe