Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Konkurs GRYF Fashion 2011 - KSA

Konkurs Gryf Fashion Show oraz impreza Week&Mody to dwa przedsięwzięcia cyklicznie organizowane w Szczecinie. Główną ideą wydarzenia jest zaprezentowanie najnowszych kolekcji prestiżowych marek odzieżowych oraz kolekcji projektantów mody. W 2011 r odbędzie się 8 edycja konkursu Gryf Fashion Show w której projektanci rywalizować będą w dwóch kategoriach: Pret a Porter oraz Haute Couture. Celem konkursu jest promocja młodych projektantów i ich kolekcji, a dla laureatów zawsze przygotowane są atrakcyjne nagrody, dzięki zaangażowaniu licznych sponsorów i mediów.

Konkurs dla projektantów mody ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich projektantów mody, którzy spełniają warunki regulaminu. Organizator zaprasza do udziału w konkursie uczniów, studentów i absolwentów uczelni artystycznych i szkół projektowania ubioru oraz indywidualne osoby, które są w stanie spełnić warunki regulaminu.

Szczegółowe informację znajdują się w regulaminie oraz formularzu zgłoszeniowym do pobrania ze strony konkursu.

Na plakacie znajduje się strój z kolekcji „Moje Chiny”  Agnieszki Tokarskiej z SAPU, zwyciężczyni zeszłorocznej edycji konkursu.

tekst i plakat: strona organizatora

Call Now ButtonZadzwoń teraz