Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Jubinale 2011 - KSA

Już pojutrze (10 czerwca)  rozpocznie się kolejna edycja targów JUBINALE! Impreza odbędzie się, podobnie jak w latach ubiegłych, na terenie Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41A. W tym roku na stoisku SAPU znowu będzie można zobaczyć i przede wszystkim kupić biżuterię i akcesoria zaprojektowane i wykonane przez słuchaczy i absolwentów oraz przyjaciół SAPU. Serdecznie  zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Jedną z atrakcji nadchodzących Letnich Targów Trendów Jubilerskich i Zegarkowych Jubinale 2011 będą warsztaty biżuterii z sutaszu. Warsztaty, otwarte dla wszystkich chętnych, poprowadzą specjaliści z Wytwórni Antidotum. Celem warsztatów jest przybliżenie modnej obecnie techniki wykonywania biżuterii, która polega na splataniu jedwabnych nici i łączeniu ich z kamieniami, koralikami lub kryształami. Efektem finalnym jest kolorowa, pełna wdzięku i lekkości ozdoba.

Warsztaty będą się odbywać  10 – 11 czerwca (dni branżowe) od godz. 12.00.
Chętnych do udziału  zapraszamy do zgłaszania się mailowo na adres:   agnieszka@jubinale.com lub bezpośrednio w recepcji targów.
Po otrzymaniu zgłoszenia czekamy na Państwa 10 czerwca w recepcji targów, w której otrzymają Państwo specjalne wejściówki uprawniające do udziału w warsztatach.

kaamhandmade

Call Now ButtonZadzwoń teraz