Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

HIRO Free x Krakowskie Szkoły Artystyczne fueled by Burn party - KSA

Zbliżają się wakacje, czas odpoczynku, a dla niektórych wytężonej pracy, jednakże tym pierwszym chcielibyśmy umilić ten końcowo czerwcowy czas, wspólną zabawą w krakowskim klubie Błędne Koło. Siły łączą dwa obozy: magazyn HIRO oraz Krakowskie Szkoły Artystyczne, cel: zaspokoić imprezowo – hedonistyczne pragnienia naszych bywalców. Nie zabraknie doborowego towarzystwa, pięknych Panów i jeszcze piękniejszych Pań! Tej nocy zapanuje bass, electro, szeroko pojęta muzyka elektroniczna. Prócz tego, atrakcje na barze i najwyższy poziom kulturalny zabawy. Nie daj się prosić i wpadaj 18go czerwca do Błędnego Koła, a sam się przekonasz…

HIRO Free (www.hiro.pl)
Krakowskie Szkoły Artystyczne (www.ksa.edu.pl)

Kiedy: 18.06
Miejsce: Klub Błędne Koło / ul. Bracka 4
Start: 22.00
Wstęp: 5 PLN

Zagrają:
Z-KAT (UK)  http://soundcloud.com/zeibura

Junkie Punks  www.facebook.com/junkiepunksdj

Kolektyw założony przez dwójkę przyjaciół wychowanych na szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Dzięki miłości do muzyki a nie do gatunków po lekko niespełna roku mieliśmy przyjemność gościć w klubach całej Polski i nie tylko u boku zagranicznych artystów. Przez ostatni rok zagraliśmy w takich miastach jak czeska Praga, Poznań, Wrocław, Warszawa, Sopot, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Bielsko Biała, Rzeszów, Przemyśl,Tarnowskie Góry, Katowice oraz oczywiście w ukochanym Krakowie. Uczestniczyliśmy w takich wydarzeniach jak No Border Music Festival, Night Of The Subculture, Suffer For Fashion, Black Friday In Diesel, Fashion Show w klubie Prozak, Likus Concept Store Opening. Organizując: WooW Party, Revolte, Beat Goes Boom, DjLand, Beat Goes Boom, Ła-Ła-Łi-Ła, Mega Blast, Prodigy Night, Electroclash Night, wystawy fotografii Moscvy, Agnieszki Szuścik, Joanny Wzorek zawsze starając się być eklektyczni i wychodzić poza muzyczne ramy i konwencje.

Lody http://www.myspace.com/lodymusic

Projekt, w którym słyszysz co chcesz usłyszeć, jak w nazwie, która balansuje między niewinnością, a perwersją. Moment kiedy przestajemy być dziećmi, a ciągle jemy u mamy. Lody już nie są lodami. Zaczynają być ciepłe i miękkie. W naszej muzyce spotyka się prostota i niewinność rytmicznego, elektronicznego brzmienia, z zaczepnością dziewczęcego wokalu. Co by było gdyby Lady Gaga urodziła się w Bydgoszczy, a Czesław Niemen w Detroit. pewnie nic. A pewnie też zupełnie nie. Dziś są światłowody i miejsce urodzenia przestaje być kluczową sprawą. Kontestacja Opolem, intensywność Dody, romans z Polsatem, miś Yogi, pierwszy smak Coca-Coli, angielski ze wschodnim akcentem. W żyłach ciągle nam płynie krew Janosika. Ciężko odpowiedzieć sobie na pytania o źródło, ciężko mówić o formie, jeśli nasza rzeczywistość jest płynna, a napięcia miedzy wszelkiego rodzaju eklektyzmem, a syntetyzmem spełniają kluczową rolę w rozwoju cywilizacji (tez muzyki). Chcemy się bawić, tak jak lubimy. idziemy też na gruby kompromis, który jest mostem między Detroit, a Operą Leśną. Ciepłe lody. Śpiewamy trochę o zatraceniu, o bodźcach. podajemy to w formie, która czerpie z brzmień Commodore 90’, muzyki techno, transowości, a wszystko prowadzone ciężkim statycznym wokalem.

Cold Lady http://www.myspace.com/coldladypostpunkparty

Kudrick Projekt

Call Now ButtonZadzwoń teraz