Edytorial Awakening z udziałem absolwentek SAPU! - KSA

Edytorial Awakening z udziałem absolwentek SAPU!

Awakening. Projekty Zuzanny Zygmunt, Magdaleny Wilk-Dryło, Wioletty Podsiadlik i Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz, absolwentek Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru pojawiły się w L’Officiel Baltics!

Zobaczcie piękny edytorial Awakening powstały dla L’Officiel Baltics we współpracy z naszymi absolwentkami SAPU.

Photographer: Weronika Kosińska // @weronikakosinska

Fashion Stylists: Paulina Wasążnik & Krystian Szymczak // @mydstylist @kry_szy

Make-Up Artist: Maja Kureczko // @maja.kureczko

Hair Stylist: Michaelangelo Marenco // @michelangelo.hair

Model: Paulina at Specto Models // @spectomodels

long dress: Zuzanna Zygmunt, short dress: For Love & Lemons, boots: Mateo & Palazzo
dress: Magdalena Wilk – Dryło & Wioletta Podsiadlik, skirt: Laura Skowron
top: Waleria Tokarzewska – Karaszewicz, pants: Krystian Szymczak, shoes: Mateo & Palazzo

Zobaczccie całość: https://lofficielbaltics.com/en/editorials/awakening

Zuzanna Zygmunt

Staram się, aby moja marka kojarzona była z lekkością, dlatego do szycia ubrań używam delikatnych materiałów, które układają się w subtelny sposób. Dodatkowe detale, hafty oraz inne ozdoby łączą kunszt z łagodnymi formami, dodając projektom więcej sensualności. Pierwsza kolekcja moich ubrań nawiązuje do dziewczęcej niewinności, a mimo to ubrania pasują do kobiet w każdym wieku. Obecnie pracuję nad kolejną kolekcją, tworzę ją w duchu zrównoważonej mody.

Magdalena Wilk-Dryło

To kolejny sukces naszej studentki! Ma ona na swoim koncie wiele publikacji (Fashion World Magazine, Surreal Mag, Dreamingless Magazine, Jute Magazine) oraz współpracę ze znanymi fotografami, projektantami i agencjami, m.in. z Marzeną Kolarz, Anetą Bochnak, Photoholizm. Wzięła udział w polsko – słowackim projekcie Carpathian Art of Fashion.

Zobaczcie więcej projektów Magdaleny Wilk- Dryło:

Projekt Magdaleny Wilk-Dryło w Fashion World Magazine!

Piękna sesja zdjęciowa z udziałem Magdaleny Wilk-Dryło

Wioletta Podsiadlik

Waleria Tokarzewska-Karaszewicz

• udział w Fashion Week w Karolinie Północnej w USA, FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, Lviv Fashion Week