Domoteka Design Days - KSA

Domoteka Design Days to swoiste targi designu, w czasie których młodzi projektanci mody i dodatków, malarze, rzeźbiarze, fotograficy i inni twórcy będą mogli bezpłatnie zaprezentować swoje prace, a klienci Domoteki będą mieli możliwość kupienia ich po atrakcyjnych cenach. To również czas, w którym salony Domoteki zaproponują swoim klientom specjalne oferty, rabaty i jedyne w swoim rodzaju promocje. Eventy odbywać się będą przez 4 kolejne majowe weekendy, w czasie każdego z nich swoje prace prezentować będzie na terenie Domoteki kilkudziesięciu twórców. Każdy tydzień organizowany jest pod innym hasłem, tworząc w ten sposób kalendarium różnorodnych wydarzeń, którego motywem przewodnim jest właśnie design.

W trakcie weekendu 8 i 9 maja odwiedzający Domotekę spotkają się z młodymi malarzami, grafikami i fotografikami oraz będą mieli okazję do zakupu ich prac w atrakcyjnych cenach. Szkołę Kreatywnej Fotografii będzie reprezentował absolwent SKF 2009 – Maciej Bogunia.

Podczas kolejnego weekendu, 15 i 16 maja, Domoteka zamieni się w targi modowe. Projektanci mody damskiej i męskiej zaprezentują swoje kolekcję, umożliwiając tym samym ich zakup. Absolwentki SAPU 2010 – Pat Guzik oraz Kalina Lach będą miały swoje stoisko, gdzie będzie można nabyć ich kolekcje.

Kontynuacją weekendu z modą będzie kolejny weekend, 21 i 22 maja, w trakcie którego w Domotece królować będą akcesoria modowe – biżuteria, buty, torebki, kapelusze. Na tsoisku Szkoły Artystycznego Projekotwania Ubioru będzie można spotkac Gosię Grodzką, właścicielkę butiku Maruna i studentke II roku SAPU wraz z jej wyrobami hand-made.

Na zakończenie tego wyjątkowego miesiąca designu w weekend 29 i 30 maja Domoteka zaprosi wszystkich do swoich salonów, gdzie na klientów będą czekać specjalne rabaty, promocje i wydarzenia.

Dodatkiem do każdego z tych niezwykłych weekendów będą konkursy, w których co tydzień wygrać będzie można inne nagrody związane z motywem przewodnim każdego z weekendów, a które, co najważniejsze, zostaną stworzone przez artystów specjalnie dla zwycięzców. I tak w pierwszy weekend wygrać będzie można obrazy namalowane przez Krzysztofa Cielaka, w drugi kreacje zaprojektowane przez Magdę Dąbrowską i Michała Gilberta Lacha, w trzeci biżuterię stworzoną przez Karinę Królak, a w ostatni weekend profesjonalne porady stylisty Domoteki Tomasza Tarasewicza. W konkursach będzie mógł wziąć udział każdy, kto odwiedzi w tych dniach centrum. To doskonała okazja, żeby zdobyć niepowtarzalne nagrody, którymi są jedyne w swoim unikalne prace artystów stworzone na specjalne zamówienie. To wszystko i jeszcze więcej już w maju w Domotece!

Kalendarium Domoteka Design Days:

I weekend – sztuka 8-9 maja br.

II weekend – moda 15-16 maja br.

III weekend – akcesoria modowe 21-22 maja br.

IV weekend – dom 29-30 maja br.

DOMOTEKA

Ul. Malborska 41