Ewelina Kosmal publikacja w Pap Magazine - KSA

Ewelina Kosmal publikacja w Pap Magazine

Ewelina Kosmal, absolwentka SAPU, ma kolejny międzynarodowy sukces! Sesja Space Odyssey z projektami Eweliny została pokazana w mediolańskim Pap Magazine.

Kosmal ukończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru. Dzięki temu zdobyła niezbędną wiedzę, którą teraz wykorzystuje w działaniach zawodowych. Projekty Kosmal zostały docenione nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Spektakularnym sukcesem było wygranie konkursu World od Wearable Art w Nowej Zelandii. Ubrania Eweliny pokazywały również liczne media, jak Vogue, Designscene, Umno, Lula czy Gazeta.pl.

Photography: Kamila Błaszkiewicz
Stylist: Monika Grzegorczyk
Makeup: Teresa Mochocka
Hair: Katarzyna Kozłowska
Model: Julia Ziarnik & Kat Wiewiór
Clothes by Ewelina Kosmal, Monika Świderska and Calzedonia

Przeczytajcie Pap Magazine

Zapraszamy na stronę Eweliny Kosmal

[English]

Brand Kosmal was established in 2010. Its fashion designer is Ewelina Kosmal, graduate of Cracow School of Art and Fashion Design. Collections are characterized by futuristic look at classical forms. High quality materials such as  silk, wool, leather, flannel and nylon. About Ewelina Kosmal projects wrote many media, eg. Vogue, Designscene and Umno. Newest publication is in Italian Pap Magazine.