Agnieszka Tokarska - I miejsce w konkursie Gryf Fashion - KSA

W finale konkursu dla młodych projektantów Gryf Fashion 2010 startowało sześcioro projektantów.  Jury konkursowe najlepiej oceniło kolekcję tegorocznej absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru Agnieszki Tokarskiej pt. „Moje Chiny”. Projektantka ze Śląska wygrała 3 tysiące zł. Dodatkowe 2 tysiące zł otrzymała od znanej projektantki Izabeli Łapińskiej, która zasiadła w jury. Agnieszka Tokarska współpracuje z producentami odzieży w Chinach, Indiach i Bangladeszu. Teraz w ramach nagrody będzie mogła asystować przy tworzeniu kolekcji Izabeli Łapińskiej. Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy kolekcji!

Graduate of SAPU (Cracow School of Art and Fashion Design, Fashion Design department) Agnieszka Tokarska have won the main prize of Gryf Fashion Weekend 2010. Congratulations!

info: www.gs24.pl