Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ZAPROJEKTOWANI: Światło w fotografii portretowej - KSA

ZAPROJEKTOWANI: Światło w fotografii portretowej

Dziś niemal każdy posiada aparat, ale nie każdy potrafi zrobić przykuwające uwagę zdjęcie. Na naszych warsztatach fotograficznych dowiecie się jak dobrać światło by je wykonać. Staniecie się bardziej świadomymi fotografami.

Zapraszamy na warsztaty „Światło w fotografii portretowej”, które poprowadzi mgr Anna Zborowska. Odbędą się one o godz. 16:00–18:15 26 listopada 2021 r. (piątek) w budynku Szkoły Kreatywnej Fotografii przy ul. Dekerta 10 w studio fotograficznym na II piętrze.

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązuje rejestracja.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

 

zaprojektowani-warsztaty

 

Prowadząca: artysta fotografik Anna Zborowska

Wykładowca w Szkole Kreatywnej Fotografii. Absolwentka SKF oraz historii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Odpowiada za prowadzenie zajęć w ramach otwartego studia fotograficznego. Autorka licznych sesji zdjęciowych (np. dla Wysokich Obcasów) oraz sesji w ramach charytatywnych projektów.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

 


 

WYKŁAD ONLINE: Color & material design – co to znaczy?

 

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków.

To jedno z najciekawszych wydarzeń dla wszystkich pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę!

Ponadto, formuła tegorocznej edycji Zaprojektowanych stanie się jeszcze bardziej otwarta! Ewoluujemy i poszerzamy obszar zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność. Jednym z haseł kluczowych staje się dla nas eko dizajn, recycling oraz projektowanie przyjazne środowisku.

Call Now ButtonZadzwoń teraz