Puppets of Luxury | Współpraca SKF i SAPU! - KSA

Puppets of Luxury | Współpraca SKF i SAPU!

Zobaczcie sesję zdjęciową Aleksandry Otko, studentki Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF prezentującą niezwykłe projekty Magdaleny Wilk-Dryło, absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Puppets of Luxury

Photography: Ola Otko / Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF

Model: Aleksandra Sośnierz / AS Management

Make up: Monika Wróbel-Pajor

Stylist: Monika Sendecka

Designer: Magdalena Wilk-Dryło / Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

Place: Balthazar Design Hotel *****

Więcej zdjęć znajdziecie na profilach IG artystek:

Ola Otko: https://www.instagram.com/bajolaa/

Magdalena Wilk Dryło: https://www.instagram.com/magdalena_wilk_drylo/

Editorial „Diamond in the Rough” in Rebel Magazine

Współpraca Marzeny Kolarz oraz Magdaleny Wilk-Dryło

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU:

• to szkoła, której absolwenci odbywają prestiżowe staże zagraniczne i podejmują pracę w czołowych światowych domach mody
  • podjęła inspirującą współpracę z licznymi instytucjami
  • jest oficjalnym partnerem międzynarodowych konkursów: European Fashion Accelerator, European Fahion Union, Fashion Culture, Habitus Baltija, Russian Silhuette, Mielnica Mody
  • od 1994 r. wykształciła ponad 1500 projektantów mody, którzy pracują w firmach odzieżowych w Polsce i na świecie, a wielu projektujących pod własną marką to uznane obecnie nazwiska w świecie mody  – patrz absolwenci.
  • Oferuje znakomite warunki lokalowe w centrum historycznym Krakowa, dwa własne budynki o łącznej powierzchni 2800 m2 ze świetnie wyposażonymi pracowniami krawiecką, biżuterii, nakryć głowy, malarską, dwoma pracowniami komputerowymi, studiem fotograficznym
  • Zapewnia nieodpłatnie profesjonalne modelki do przymiarek, sesji zdjęciowych i pokazów mody ze ściśle  współpracującej Agencji Promocji Mody REKLAMEX

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF)

• Dwa lata nauki – dzienne lub zaoczne od 2004 roku.
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.
  • Nauka do wyboru w grupach STACJONARNYCH lub grupie ONLINE w realnym czasie z pełnym dostępem do wykładowców.
  • Ponad 90% absolwentów działa w zawodzie fotografa.
  • Wykładowcami SKF są aktywni zawodowo fotograficy, wyśmienici artyści i pedagodzy, w tym wielu posiadających tytuły naukowe.
  • Do dyspozycji studentów: 3 studia foto, ciemnie, 3 sale komputerowe, pakiet Adobe – zobacz spacer wirtualny
    Duże sale z dobrym WIFI pozwalają na naukę w nowoczesnym systemie hybrydowym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.
  • Bezpłatny dostęp do studia, ciemni i sal komputerowych dla studentów i absolwentów poza zajęciami.
  • 95% zajęć w pracowniach od początku nauki.
  • Praktyki fotograficzne na pokazach mody i sesjach foto w trakcie nauki.
  • Zbudujesz portfolio otwierające wiele możliwości – patrz absolwenci.
  • Roczne czesne jest podzielone na miesięczne raty – więcej informacji w zakładce Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Poznaj nasze kursy i warsztaty fotograficzne – wybierz kurs dla siebie.