Weź udział w wystawie FOCUS ON FASHION! - KSA

Weź udział w wystawie FOCUS ON FASHION!

Trwa nabór prac fotograficznych na międzynarodową wystawę fotografii „Focus on Fashion”, która będzie towarzyszyć tegorocznej edycji Cracow Fashion Week. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lutego 2023 r.

FOCUS ON FASHION

Krakowskie Szkoły Artystyczne mają przyjemność ogłosić nabór prac fotograficznych na międzynarodową wystawę „Focus on Fashion”.

TEMAT: „Fashion Story” na dwóch fotografiach. Upewnij się, że zdjęcia przedstawiają spójną całość.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ: Obywatele wszystkich krajów, brak limitu wiekowego. Udział bezpłatny.

WYSTAWA CZYNNA: 10 marca – 10 kwietnia 2023. Wystawa odbywa się w ramach Cracow Fashion Week (18-26 marca 2023)

MIEJSCE: Dworek Białoprądnicki – XVI-wieczny budynek w Krakowie, związany z takimi nazwiskami jak Jan Kochanowski, Mikołaj Rej, Tadeusz Kościuszko. Miejsce pracowni malarskich największych polskich malarzy – Jacka Malczewskiego i Olgi Boznańskiej.

WAŻNE DATY:
10 lutego: 2 wertykalne zdjęcia gotowe do druku (rozdzielczość: 300 dpi, wymiary wydruku 50 x 70 cm) należy wgrać na Dysk Google tutaj: https://bit.ly/3C2oZM1
Wydruk zdjęć po stronie Organizatora.
Do fotografii należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (znajduje się na Dysku Google)
20 lutego: wybrani autorzy zostaną poinformowani o zaakceptowaniu ich zdjęć na wystawę.
10 marca: Otwarcie wystawy.
20 LUB 21 marca, godz. 18:00: Wernisaż wystawy.

Focus on Fashion CFW 23

ORGANIZATORZY:

Cracow Fashion Week, Szkoła Kreatywnej Fotografii – kierunek Krakowskich Szkół Artystycznych // www.ksa.edu.pl // oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

OFICJALNI PARTNERZY: Miasto Kraków, Belgrade PhotoMonth, Lwowska Szkoła Kultury i Sztuki, Włoski Instytut Kultury w Krakowie, Trieste Photo Days, Letmeitalianyou.com, Poliarte Accademia di Belle Arti e Design, Polish Talent Support, Dream Hub, The Spoiled Queen (Węgry/Hiszpania), Drukarnia cyfrowa BOKWA.

PRAWA AUTORSKIE: Wszelkie prawa należą do fotografa. Obrazy mogą być wykorzystywane wyłącznie w materiałach promocyjnych. Fotograf jest odpowiedzialny za akceptację regulaminu konkursu przez zespół (modelki, styliści, projektanci ubrań, wizażyści i inni). Zgłaszając zdjęcia Zgłaszający oświadcza, że ​​uzyskał (przed zgłoszeniem prac!) wszelkie zgody i zgody niezbędne do wystawienia i wykorzystania zdjęć w sposób określony w niniejszym Regulaminie bez dodatkowej rekompensaty.

PRAWA DO WYKORZYSTANIA: Zgłaszając się na wystawę, artyści, których prace zostaną wybrane do publikacji, udzielają Cracow Fashion Week oraz Krakowskim Szkołom Artystycznym prawa do wykorzystania swoich zdjęć w celach promocyjnych i reklamowych, wypromowania artysty oraz ewentualnej ekspozycji na stronach internetowych i mediach społecznościowych ww. instytucji. Promocja i zdjęcia mogą być umieszczane na portalach społecznościowych Cracow Fashion Week i Krakowskich Szkół Artystycznych z wskazaniem artysty i team credits. Artyści udzielają zgody na wykorzystanie ich fotografii zgodnie z podanymi informacjami bez dalszego kontaktu lub rekompensaty ze strony Cracow Fashion Week.

Zobaczcie relacje z poprzednich edycji „Focus on Fashion”:

Focus on Fashion – FOTORELACJA | CFW 2022

FOCUS ON FASHION 2018 za nami

Focus on Fashion to nie tylko okazja do zapoznania się z najlepszą współczesną fotografią mody. To również zanurzenie się w kulturowej i estetycznej różnorodności. Na wystawie podziwiać będzie można prace fotografów mody z wielu zakątków świata. Przede wszystkim jednak Focus on Fashion to owoc wyjątkowego mariażu mody oraz fotografii. Na wystawie będzie można zobaczyć zdjęcia będące efektem współpracy fotografów i projektantów mody skupionych w międzynarodowej społeczności twórczej wokół Krakowskich Szkół Artystycznych.

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF)

• Dwa lata nauki – dzienne lub zaoczne od 2004 roku.
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.
  • 95% zajęć w pracowniach od początku nauki.
  • Ponad 90% absolwentów działa w zawodzie fotografa.
  • Bezpłatny dostęp do studia i sal komputerowych, pakiet Adobe poza zajęciami.
  • Praktyki fotograficzne na pokazach mody i sesjach foto.
  • Szkoła funduje stypendium dla najlepszego słuchacza SKF.
  • Zapisz się na bezpłatny przegląd portfolio na Zoomie – portfoliofotografia@ksa.edu.pl
  • Wykładowcami SKF są aktywni zawodowo fotograficy i artyści.
  • Zbudujesz portfolio otwierające wiele możliwości – patrz absolwenci.
  • Roczne czesne w miesięcznych ratach – patrz Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Poznaj nasze sale – spacer wirtualny
  • Kursy i warsztaty fotograficzne –wybierz kurs dla siebie.
  • Ponad 50% słuchaczy podejmuje naukę w SKF na skutek rekomendacji znajomych, absolwentów szkoły i ludzi z branży.
  • W programie wprowadzamy w tematykę metaverse, NFT, artificial intelligence.

Szkoła Kreatywnej Fotografii / Photography School