Warsztaty w Szkole Kreatywnej Fotografii - KSA

W marcu w Szkole Kreatywnej Fotografii gościliśmy na jednodniowych warsztatach fotograficznych grupę studentów z Krakowa.  Wydarzenie to miało związek z promocją konkursu fotograficznego „Discover Europe„, którego SKF jest Sponsorem Regionalnym. Warsztaty prowadziła pani Marzena Kolarz. Zacytujmy uczestników: „Bez wątpienia stwierdzam iż wypadły one genialnie:)Każdy z uczestników był zachwycony. Połączenie wykonania makijażu przez wizażystki, wykładu o poprawności kadrowania, o dobrym ustawieniu światła itp. wraz z przełożeniem tego na praktykę pod czujnym okiem prowadzącej profesjonalnej pani fotograf okazało się pouczającą zabawą dla każdego. Większość z nas po warsztatach wyszła pozytywnie ‚zakręcona’ fotografią:)„. Poniżej kilka zdjęć z warsztatów.

Przypominam, ze można jeszcze przesyłać zgłoszenia na konkurs fotograficzny, w którym można wygrać roczne stypendium w SKF. A na stronie szkoły znajdują się już informacje o letnich kursach i warsztatach, nie tylko fotograficznych.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

11 dsc_0993 dsc_0995