Słuchacz SKF wygrywa - V Ogólnopolskie Biennale Fotografii Krosno 2009 - KSASłuchacz SKF wygrywa - V Ogólnopolskie Biennale Fotografii Krosno 2009 - KSA

Słuchacz SKF wygrywa - V Ogólnopolskie Biennale Fotografii Krosno 2009 - KSA

Z radością informujemy, że słuchacz II roku Szkoły Kreatywnej Fotografii Bartłomiej Zegadło zdobył nagrodę w kategorii portret na V Ogólnopolskim Biennale Fotografii Krosno 2009 ” Miasto i ludzie – dynamika”.

Our student of School of Creative Photography is a winner of V International Biennale of Photograpy Krosno 2009 in portrait category.

Ponadto Bartłomiej otrzymał także honorowe wyróżnienie za cykl fotografii ” bez tytułu”. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Bartłomiej Zegadło also have got a honorourable distinction for his „bez tytułu” pfoto cycle.

1. xxx

A czemu te zdjęcia takie wielkie i w słabej jakośći:-(

2. jakość jest taka, ponieważ nie mamy na razie dostępu do oryginalnych plików, a chcieliśmy wrzucić info jak tylko dowiedzieliśmy się o wygranych