Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wykładowca SKF w Global Nomadic Art Project 2019 - KSA

SKF w Global Nomadic Art Project

Jeden z wykładowców SKF – dr Piotr Korzeniowski został zaproszony do udziału w Global Nomadic Art Project – 2019, który odbędzie się w dniach 12-27 stycznia 2019 r.

Dr Piotr Korzeniowski ze Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF może pochwalić się nie lada wyróżnieniem. Został on zaproszony do udziału w Global Nomadic Art Project – 2019 Sacbe-White Road-Riviera Maya-Mexico. Projekt łączy artystów z całego świata i ma na celu promowanie relacji między człowiekiem, a naturą. Zgodnie z ideą „natura nie ma granic”.

GNAP – co to?

GNAP składa się zazwyczaj z trzech części: warsztatów plenerowych, wystaw wewnętrznych z udziałem 15-20 artystów z całego świata zebranych w ciągu 1-3 tygodni oraz publikacji dokumentacji z tego projektu.

global nomadic art project

Global Nomadic Art Projects są inicjowane i wspierane przez koreańską organizację YATOO (co oznacza „rzucić w pole”) grupę artystów pracujących w Gongju i okolicach. Ich praktykę Nature Art najlepiej charakteryzuje praca w harmonii z porami roku, odzwierciedlająca tradycyjne wiejskie życie.

Wydarzeni odbędzie się jeszcze w styczniu w Riviera Maya – miejscu znanym ze starożytnych budowli oraz sieci szlaków koczowniczych pochodzących z cywilizacji Majów.

Zadzwoń teraz