Przyszłość w obiektywie - konkurs - KSA

Do wygrania roczne stypendium w Szkole Kreatywnej Fotografii! Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń -zgłoszenie powinno zawierać cykl trzech fotografii przedstawiający przyszłość  (najlepiej zawodową) uczestnika konkursu wydrukowanych w formacie A4 oraz wydrukowaną stronę zawierającą informacje: imię i nazwisko, adres, telefon, adres mailowy, zaświadczenie ze szkoły, potwierdzające uczęszczanie do klasy maturalnej. Konkurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów, gotowych podjąć naukę w SKF w październiku 2010.

Zgłoszenia należy przesłać do 19 kwietnia 2010, na adres Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52, 30-523 Kraków (decyduje data stempla pocztowego). Do 15 maja 2010 laureat i jego szkoła zostaną poinformowani o wynikach. Odpowiednie informacje znajdą się również na naszych stronach internetowych. W komisji zasiądą wykładowcy Krakowskich Szkół Artystycznych, ludzie z wieloletnim dorobkiem na polu sztuki i nauki. Decyzje komisji są niepodważalne.