Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

kalejdoskopJa - wystawa Pawła Hołówki - KSA

Zapraszamy na wystawę Pawła Hołówki, której wernisaż odbędzie się 26 lutego, o godz. 19.00 w krakowskiej Alchemii, ul. Estery 5

kalejdoskopJA –  to próba autoportretu wewnętrznego ukazującego moją duszę zbudowaną z różnych elementów i motywów niczym skomplikowana układanka czy też puzzle. To opowieść o moich powrotach z krainy rozpadu i składaniu się na nowo po każdym trudnym przeżyciu. Za każdym razem na nowo się buduję i wzmacniam moje Ja, tworząc wszystko na nowo. Po każdym wstrząsie jestem inny i układam się inaczej niż poprzednio. I znowu przychodzi wstrząs i ponownie się składam – to jest moje życie.

Paweł Hołówka – artysta fotografik, absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowie. Zna życie od podszewki posiadając przy tym świeże spojrzenie na wiele dziedzin, stara się obiektywnie patrzyć na każdy problem. Pracuje jako terapeuta zajęciowy dzieląc się swoim entuzjazmem do fotografii i humanistycznym podejściem do człowieka. Jego dewizą artystyczną jest „Zbyt późno Cię umiłowałem”, którą odnosi do swojej twórczości. Interesuje się fotografią analogową oraz technikami ciemniowymi. Wielbiciel gumy chromianowej uważanej za szlachetną technikę fotograficzną, którą ceni ze względu na bliskość z malarstwem. Jedna z jego prac wykonana tą techniką znalazła się na wystawie w lubelskiej galerii „Olimp”.
Ulubione tematy fotograficzne to m.in.:
– esej fotograficzny
– inspiracje malarstwem
– struktury i abstrakcje
– inscenizacja
– portret zwłaszcza w ujęciu psychologicznym

plakat-ksavery

Call Now ButtonZadzwoń teraz