Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Fotografia mody w modnej Galerii - KSA

Najbliższe miesiące zapowiadają prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników dobrej fotografii. Wystawą Olgi Krakowskiej pt. „Przebudzenie” Szkoła Kreatywnej Fotografii (www.ksa.edu.pl) rozpoczęła cykl wystaw prezentujących prace dyplomowe tegorocznych absolwentów, które będą prezentowane w Galerii Kazimierz.

Inspiracją do zdjęć młodej artystki była kobieta, jej emocje, pragnienia i lęki. Sama autorka tak opisuje swoje prace: „Poszczególne zdjęcia przedstawiają różne przebudzenia emocjonalne, jakie rodzą się we mnie: wolność, przytłoczenie, wrażliwość, pewność siebie, upojenie, nadzieja i wiara, cierpienie, tęsknota. Sądzę jednak, że każda kobieta może zinterpretować je zgodnie z własnym „przebudzeniem”. Zdjęcia Olgi Krakowskiej ujmują delikatnością, zmysłowością, wdziękiem i przemyślaną kompozycją. Odzwierciedlają kobiece wnętrze i spoglądanie na świat przez pryzmat jej emocji. Na specyficzny klimat i nastrój prezentowanych zdjęć wpływają także malarskie sukienki i romantyczne koszule projektu Agnieszki Kowalskiej, absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Wystawę można oglądać od teraz do 16 października na I piętrze Galerii Kazimierz, ul. Podgórska 34, Kraków, natomiast od drugiej połowy października zapraszamy na obejrzenie impresji modowych zrealizowanych w fotografiach Kamila Sarny.


http://ksa.edu.pl/public/images/certs/85/14.jpg

Call Now ButtonZadzwoń teraz