XX - lecie Szkoły Aktorskiej SPOT już we wrześniu / 20 years of acting school SPOT- this September - KSA

To nie do wiary, że minęło już 20 lat od powstania Szkoły Aktorskiej SPOT. Chcielibyśmy z Wami uczcić tę rocznicę i dlatego urządzamy imprezę!. Dyrektor Jan Kochanowski ogłasza konkurs na limeryk o szkole, studentach, wykładowcach. Zgłoszenia do konkursu i na prezentacje (mailowo:ksa@ksa.edu.pl) przyjmujemy do 14 września (przewidziane zaskakujące nagrody!). Świętujemy 15 września od godz. 18.00 w Kinoteatrze Wrzos: prezentacje konkursowych limeryków, prezentacje wybranych bardzo krótkich tekstów z aktualnie granych przez Państwa spektakli lub filmów – idziemy na żywioł, liczymy na Państwa inwencję i zabawne kooperacje np. z kolegami ze szkolnej grupy, a wieczorem zapraszamy na wielkie grillowanie w ogródku. Prosimy o potwierdzenie obecności na adres ksa@ksa.edu.pl Nie może Was zabraknąć, takie spotkanie zdarza się tylko raz!