Tygodniowe warsztaty choreograficzne - KSA

2. 02-06.07.2012 – dla poczatkujących
3. 27-31.08.2012 – dla zaawansowanych

Koszt: 390 zł
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Program warsztatów dla początkujących: techniki tańca klasycznego i nowożytnego, rytmika, podstawowe zasady kompozycji choreograficznej, analiza muzyczna. style tańca, etiudy indywidualne. Program grupy zaawansowanej jest ustalany w zależności od zastanego przez prowadzącego poziomu uczestników.

Na warsztaty należy zabrać z sobą ubiór sportowy, buty z miękką podeszwą lub baletki

Warsztaty prowadzi Tomasz Gołębiowski – wykładowca Szkoły Aktorskiej SPOT.

Uczy tańca w Warszawie w Państwowej Szkole Baletowej, pracuje także w Teatrze Wielkim w Łodzi jako tancerz solista i choreograf. W 1973 roku wygrał „Grand Prix” w Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym, po czym w 1976 roku zostaje kierownikiem baletu, pedagogiem i choreografem Krakowskiego Teatru Muzycznego Opera i Operetka w Krakowie. Równocześnie współpracuje z teatrami muzycznymi i dramatycznymi całej Polski. Realizuje wiele spektakli w Telewizji, współpracuje z Filmem Polskim.