Studenci SPOT wywalczyli brązowy medal w szermierce artystycznej na mistrzostwach świata w Portugalii - KSA

Słuchacze i absolwenci szkoły aktorskiej SPOT, zdobyli brązowy medal na Mistrzostwach Świata Szermierki Artystycznej – World Stage Fencing Championship w Portugalii www.wsfc2012.org. Brązowy medal a zarazem trzecie miejsce w kategorii antyk/ średniowiecze zdobyli Jakub Kruczek, Paweł Monsiel. Czwarte miejsce w kategorii dowolnej wywalczyli Jakub Kruczek oraz Rafał Domagała. Piąte miejsce w kategorii renesans/XIX wiek zdobył Sławomir Bendykowski oraz Mateusz Berkowicz. Wśród reprezentantów znaleźli się również Aleksander Leszczyński i Dawid Orendorz.

Drużyna SPOT składała się z sześciu osób, które dzięki treningom pod okiem, fechtmistrza „ Maitre D’ Armes” Mateusza Berkowicza, www.sfmb.eu , znalazła w ścisłej czołówce szermierki artystycznej. Gratulujemy!