SPEKTAKLE DYPLOMOWE w Szkole Aktorskiej SPOT 2021 - KSA

SPEKTAKLE DYPLOMOWE w Szkole Aktorskiej SPOT 2021
  • On Czerwiec 10, 2021

Każdego roku nasi aktorzy ze Szkoły Aktorskiej SPOT przygotowują kilkanaście różnych spektakli dyplomowych, które są zwieńczeniem ich 2-letniej nauki. Cykl występów na deskach Sceny Dekerta 10 rozpoczniemy już 11 czerwca 2021 r. Zapraszamy!

W spektaklach może wziąć udział ograniczona liczba osób. Prosimy o dokonanie rezerwacji.

Szczegółowy harmonogram spektakli

Szkoła Aktorska SPOT – podstawowe informacje

• Szkoła Aktorska „SPOT” jest dwuletnią szkołą policealną założoną w 1992 roku.
  • Nadzór pedagogiczny nad Szkoły Aktorskiej SPOT działalnością sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  • Szkoła Aktorska SPOT posiada uprawnienia do wydawania dy­plomu z tytułem aktora.
  • W 2012 roku Szkoła Aktorska SPOT otworzył nową odrębną specjalizację choreograficzno­-taneczną w oparciu o autorski program przygotowany przez Tomasza Gołębiowskiego, wybitnego choreografa, wieloletniego wykładowcę Szkoły Aktorskiej SPOT, mającego na koncie Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym oraz współpracę z licznymi teatrami muzycznymi i dramatycznymi w Polsce i we Włoszech. Absolwenci specjalizacji choreograficzno – tanecznej otrzymują dyplom z tytułem choreografa.

Szkoła Aktorska SPOT

Dyplomy Szkoły Aktorskiej SPOT/Scena Dekerta 10