Nowe role absolwentów i studentów SPOT - KSA

Wykładowca SPOT – Katarzyna Nowak –  zaprasza studentów i absolwentów do współpracy ze swoją agencją FORTE. Agencja Aktorska GRUPA XXI przy współpracy z Agencją Aktorską B.M.FORTE  zaprosiła  Aktorów Agencji FORTE do współpracy. Grupa studentów ze Szkoły Aktorskiej SPOT  oraz aktorów – absolwentów SPOT w dniu 15.11.2011 wzięła udział w zdjęciach do filmu w reż . Patryka Vegi „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”

Studenci :
Rola : Noszowi :   Radosław Zalewski,  Damian Jóźwik
Siostry Miłosierdzia :  Zofia Otowska, Agata Kuliczkowska, Wioletta Tafel, Kinga Zaucha
Rodziny Ofiar :  Karolina Bąkała

Aktorzy :
Rola : Noszowy : Bartłomiej Malucha
Siostry Miłosierdzia : Małgorzata Wewióra
Rodziny ofiar : Magdalena Pieczyńska

SPOTOWCY z Agencji FORTE w „Szpilkach na Giewoncie „: Rafał Pawłowski , Piotr Męderak oraz Pan Dyrektor Jan Korwin – Kochanowski

Dwójka SPOTOWCÓW – Krzysztof Łobodziński oraz Bartłomiej Malucha –  zagrała w programie satyrycznym „CCN” realizowanym dla stacji COMEDY CENTRAL

zdjęcia z planu filmu w reż . Patryka Vegi „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”