Laboratorium teatralne z reżyserem Michałem Rzepką | SPOT - KSA

Laboratorium teatralne z reżyserem Michałem Rzepką | SPOT

Już 26-29 sierpnia 2021 r. zapraszamy wszystkich adeptów sztuki teatralnej powyżej 16. roku życia na wyjątkowe laboratorium z reżyserem i pedagogiem teatralnym, Michałem Rzepką. Warsztaty są organizowane przez Szkołę Aktorska SPOT.

Laboratorium teatralne

Wspólna analiza tekstu dramatycznego, nauka formułowania i dobierania środków przekazu w kształtowaniu roli scenicznej, trening prezentacji oraz nauka umiejętności radzenia sobie ze stresem to niektóre tematy, które zostaną poruszone podczas warsztatów.

Zajęcia będą składać się z dwóch bloków. Pierwszy z nich obejmie elementy podstawowych zadań aktorskich (forma szkolenia – warsztat, wymiar godzinowy: 5 godz lekcyjnych) oraz praktyczne podstawy pracy teatralnej (forma szkolenia – warsztat, wymiar godzinowy: 5 godz lekcyjnych). Drugi skupi się na scenicznej realizacji fragmentów wybranych tekstów w formie etiudy teatralnej oraz nauce umiejętności kompozycji postaci oraz etiudy scenicznej (forma szkolenia – warsztat, wymiar godzinowy: 10 godz lekcyjnych).

• Termin: 26-29.08 godz. 14:00-17:45 (wpłata do 19.08.2021)
  • CENA: 420 zł
  • MIEJSCE: budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalne studio aktorskie (sala nr. 3).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl
W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE

Laboratorium aktorskie