30 lat Szkoły Aktorskiej SPOT i 10 lat Szkoły Choreografii - KSA

30 lat Szkoły Aktorskiej SPOT i 10 lat Szkoły Choreografii

W tym roku obchodzimy 30-lecie Szkoły Aktorskiej SPOT, 10-lecie Szkoły Choreografii oraz 55-lecie pracy artystycznej Tomasza Gołębiowskiego. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie już 3 czerwca!

KSA 23 grafika 8

Świętujcie z nami Jubileusz dwóch kierunków Krakowskich Szkół Artystycznych! Zapraszamy na Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 3 czerwca 2023 r. o godz. 19:00 w Klubie Studio przy ul. Budryka 4 w Krakowie.

Program spotkania:

19.00-20.30 Jubileusz 10-lecia Szkoły Choreografii oraz 55-lecia pracy artystycznej Tomasza Gołębiowskiego
21.00-22.00 Koncert estradowy „I have a dream” z udziałem wykładowców, studentów i absolwentów Szkoły Aktorskiej SPOT
22.00 SPOTKANIE W GRONIE ABSOLWENTÓW w Klubie Studio

BILETY w cenie 35 PLN dostępne są na stronie www.kupbilecik.pl

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia FB:
Jubileusz Szkoły Aktorskiej SPOT i Szkoły Choreografii

Chęć udziału w wydarzeniu prosimy zgłaszać na adres emailowy: event@ksa.edu.pl

Zachęcamy do przekazania powyższej informacji koleżankom, kolegom i znajomym absolwentom Szkoły Aktorskiej SPOT oraz Szkoły Choreografii.

Będzie nam bardzo miło ponownie Was zobaczyć! Takie wydarzenie już się nie powtórzy!

Jeżeli chcecie otrzymywać informacje o castingach, ofertach pracy w branży, warsztatach, wyjazdach oraz możliwościach współpracy z Krakowskimi Szkołami Artystycznymi prosimy o zgłoszenia na adres email: ksa@ksa.edu.pl.

Szkoła Wokalno – Aktorska SPOT w Krakowie od 1992 r.

• Dwuletnia Szkoła Aktorska SPOT w Krakowie– dzienne lub zaoczne w języku polskim. Brak egzaminów wstępnych.
  • Ilość miejsc ograniczona – ZAPISZ SIĘ ONLINE
  • Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem AKTOR ORAZ AKTOR SCEN MUZYCZNYCH.
  • Zajęcia z aktorami Starego Teatru oraz popularnych seriali telewizyjnych i brać udział już w trakcie nauki w castingach oraz licznych spektaklach to ta szkoła jest dla Ciebie.
  • Ponad 70% absolwentów Szkoły Aktorskiej SPOT pracuje w zawodzie aktora w teatrach państwowych i prywatnych, w filmach, serialach, prowadzi własne teatry aktorskie, ma własne audycje w rozgłośniach radiowych lub jest prezenterami w programach telewizyjnych w kraju i za granicą.
  • SPOT to najlepsza szkoła aktorska jeżeli chcesz szybko podjąć pracę w zawodzie i podjąć współpracę z agencjami aktorskimi.

Szkoła Choreografii w Krakowie

• 1 rok nauki, zaoczne w języku polskim.
  • Ilość miejsc ograniczona – ZAPISZ SIĘ ONLINE
  • Dyplom z tytułem CHOREOGRAF i INSTRUKTOR TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO.
  • Profesjonalna sala teatralna, studio nagrań, sala baletowa, studia fotograficzne.
  •  Wykładowcami szkoły są choreografowie o ogromnym dorobku zawodowym, wyśmienici artyści i pedagodzy, w tym wielu posiadających tytuły naukowe.
  • Autorski program Tomasza Gołębiowskiego jest oparty na doświadczeniach i bezpośredniej współpracy z mistrzami choreografii w Polsce i Europie.
  • W trakcie nauki studenci  występują  na wydarzeniach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne i na pokazach Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.
  • Roczne czesne dla wygody studentów zostało podzielone na miesięczne raty – Rekrutacja
  • Dla słuchaczy  organizujemy  sesję zdjęciową do portfolio.
  • Otrzymasz uprawnienia do pracy instruktora w szerokim zakresie tematów tanecznych i choreograficznych i do prowadzenia zajęć z tańca współczesnego w różnych grupach wiekowych