Szkoła Aktorska SPOT oraz Szkoła Choreografii / CFW - KSA

Szkoła Aktorska SPOT oraz Szkoła Choreografii / CFW

Wśród wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Cracow Fashion Week znalazły się występy studentów i absolwentów Szkoły Aktorskiej SPOT oraz Szkoły Choreografii.

AliExpress & No Waste Show

Podczas ostatniego pokazu AliExpress x No Waste Show w Nowohuckim Centrum Kultury zobaczyliśmy spektakl tegorocznych absolwentów Szkoły Aktorskiej SPOT, „Lwów, Lwów, jak pięknie brzmi” w opracowaniu Anny Dijuk-Bujok, w akompaniamencie Jarosława Olszewskiego. W spektaklu  wystąpili: Michalina Błach, Mariola Lisicka, Weronika Psiuk, Natalia Zajda, Grzegorz Czerepak, Mateusz Guzowski, Paweł Markiewicz, Hubert Mrozowicz oraz Marek Samborski. Na deskach NCK mogliśmy również podziwiać występ wokalny studentki Szkoły Aktorskiej SPOT (oraz tegorocznej absolwentki Szkoły Choreografii), Oliwii Łukawskiej. Następnie zobaczyliśmy występ Kuby Trembeckiego, Wiktorii Bielec, Aleksandry Bogacz i Pauliny Bogacz – absolwentów Szkoły Choreografii.

Dziękujemy również za współpracę Agencji Taneczno-Artystycznej Ilike.

Przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.

Zdjęcia: Aga Świat /  http://fotobrazki.pl/

Organizatorzy:

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Agencja Reklamex, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partner Generalny:

AliExpress

Partnerzy Organizacyjni:

Kraków, KBF, Centrum Kongresowe ICE Kraków, Sztuka do Rzeczy

Partnerzy Strategiczni:

LPP, Radisson Blu, Park Inn, Novotel, Art Hotel Niebieski

Partnerzy:

Husqvarna, Ariadna, Nowohuckie Centrum Kultury, Forum Przestrzenie, Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, Slow Fashion Cafe, Koneser, Pasmanteria Krakowska

Partnerzy merytoryczni: