Stylizacje i projekty WTK w najnowszym clipie CLEO! - KSA

Stylizacje i projekty WTK w najnowszym clipie CLEO!

Projekty WTK, czyli Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz, absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru znalazły się w najnowszym clipie Cleo! Waleria zajęła się również przygotowaniem wszystkich stylizacji.

Premiera clipu miała miejsce 9 lutego. Gościnnie wystąpiło w nim wiele gwiazd młodego pokolenia m.in. Roxie Węgiel, Reżyser Życia, Adrianna Skon, Magda Bereda, Natalia Sisik, @dla_pieniedzy, @ulagrotynska i inni. Projekty pochodzą z różnych kolekcji Walerii. Zobaczcie zdjęcia wykonane przez Jolanie Borisevič.

Obejrzyjcie klip na YouTube: www.youtube.com/watch?v=BzCA1fD4OUI

Projekty naszej absolwentki, Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz wyjątkowo przypadły do gustu gwieździe polskiej sceny muzycznej. Piosenkarka, Joanna Klepko na wszystkie ważne uroczystości wybiera ubrania zaprojektowane przez absolwentkę Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Pojawia się w nich także na teledyskach, koncertach oraz w reklamach. Kreacje Walerii mogliśmy zobaczyć m.in. podczas koncertu Europa To My, ESKA Music Awards, Sopot Trend Festival, MTV Polska EMA Pre-Party, w clipie „Wolę być” czy „Sztorm”.

Waleria Tokarzewska – Karaszewicz

• Udział w Fashion Week w Karolinie Północnej w USA, FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, Lviv Fashion Week
  • Ponad 100 publikacji w polskich i zagranicznych magazynach (m.in. w Elle, Glamour, Design Scene, Vogue , Lone Wolf, Label, Kaltblut, K-Mag)
  • Finalistka konkursu Polish American Fashion Fundation