Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Studenci Szkoły Choreografii odnoszą liczne sukcesy! - KSA

Studenci Szkoły Choreografii odnoszą liczne sukcesy!
  • On Kwiecień 23, 2018
  • http://www.ksa.edu.pl

Cezary Borowik został Mistrzem Polski w kat. 16+ solo ballet oraz solo modern na Krajowych Mistrzostwach IDO modern/ballet Wałbrzych 2018 a także Mistrzem Polski w kat. 16+ solo show dance.

Cezary szerszą popularność zyskał dzięki udziałowi w programie Mam talent. Nasz student Szkoły Choreografii ma jednak na swoim koncie bardzo poważne osiągnięcia taneczne. Zyskał  tytuł mistrza polski 2017 w kat. solo mężczyzn dorosłych w stylach show dance i taniec współczesny oraz tytuł vice mistrza świata w kat. solo mężczyzn dorosłych w stylu show dance. Cezary zakwalifikował się także do finału prestiżowego konkursu Grand Prix de Paris.

Ogromny sukces na Krajowych Mistrzostwach IDO modern/ballet Wałbrzych 2018 odniosła także nasza studentka Natalia Gap, która zdobyła 2 miejsce na 74 startujących tancerzy w kat 16+ solo modern.

Natalia jest finalistką 8 edycji programu You Can Dance. Tańczy od 3 roku życia. Uczyła się w SDA Wrocław oraz w liceum o profilu tanecznym w Krakowie. W 2017 roku została studentką Szkoły Choreografii. Natalia współpracuje z licznymi szkołami tańca i z teatrami.

Zdj. Facebook – Cezary Borowik – Tancerz

Fanpage Cezarego:

https://www.facebook.com/pg/borowikcezary


 

Zdj. Facebook Natalia Gap

Fanpage Natalii:

https://www.facebook.com/GAPNATALIA/

 


SZKOŁA CHOREOGRAFII-roczny kurs choreografii  i kurs instruktora tańca w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Dyplom z tytułem CHOREOGRAF i INSTRUKTOR TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO.

 

Absolwenci otrzymują uprawnienia do pracy instruktora w szerokim zakresie tematów tanecznych i choreograficznych, a przede wszystkim do prowadzenia zajęć z tańców współczesnych w różnych grupach wiekowych.

Szkoła Choreografii współpracuje z Accademia Eurodanza 2000 w Messynie we Włoszech. Instytucje współpracują ze sobą w zakresie programowym i artystycznym, organizują wspólnie spektakle artystyczne oraz inne przedsięwzięcia w zakresie tańca, choreografii, szermierki artystycznej i innych form tanecznych.

szkola-choreografii-4

Szkoła Choreografii – policealna szkoła w Krakowie jest wybierana również ze względu na wysoki poziom przez absolwentów wyższych uczelni z Polski i z zagranicy.
Nasz kurs choreografii skierowany jest do absolwentów szkół baletowych, szkół tańca nowoczesnego, tancerzy działających w zespołach tanecznych, formacjach i teatrach tańca, wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zdobyć dyplom choreografa oraz instruktora tańca.

Grupa około 15 osób.
Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym przez 1 rok(2 semestry) od października do czerwca
-18 zjazdów weekendowych sobota-niedziela
-2 zjazdy w miesiącu
-około 18 godzin lekcyjnych na każdym zjeździe
-dodatkowo udział w występach przygotowywanych przez szkołę na różne okazje m.in na  pokazy mody SZKOŁY ARTYSTYCZNEGO PROJEKTOWANIA UBIORU I NA CRACOW FASHION WEEEk, gdzie najlepsi studenci mogą zaprezentować się już w trakcie nauki szerokiej publiczności.
-Uczestnicy otrzymują indeksy
– Każdy przedmiot kończy się zaliczeniem lub egzaminem
CHOREOGRAFIA DYPLOMOWA
-Nauka kończy się przygotowaniem dyplomowej kompozycji chorograficznej.Dyplomy Szkoły Choreografii prezentowane są przy kilkuset osobowej publiczności.Zapraszamy na nie osoby zainteresowane zatrudnieniem choreografów.

szkola-choreografii-2

PERSPEKTYWY ZAWODOWE
Zajęcia prowadzone głównie przez jednego z najwybitniejszych polskich choreografów – Tomasza Gołębiowskiego i innych wyśmienitych specjalistów zapewniają absolwentom doskonałe przygotowanie do zawodu,dzięki czemu znajdują zatrudnienie w Polsce i za granicą..
Dobrych choreografów  i instruktorów tańca poszukują liczne teatry, formacje i grupy taneczne, producenci teledysków,producenci programów telewizyjnych ,organizatorzy pokazów mody oraz  kursy tańca nowoczesnego i szkoły tańca współczesnego.

 

 

 szkola-choreografii

Policealna Szkoła Choreografii w Krakowie jest otwarta również dla studentów zza granicy – szczegółowe informacje w zakładce Rekrutacja.

Szkoła dysponuje własną salą baletową i salą teatralną oraz studiem nagrań i fotograficznym.

Call Now ButtonZadzwoń teraz