Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

SPOT za jeden wiersz - kolejna edycja znanego konkursu!

SPOT za jeden wiersz – kolejna edycja znanego konkursu!

Konkurs recytatorski drogą do spełnienia marzeń? Tylko w krakowskiej Szkole Aktorskiej SPOT! Zapraszamy wszystkich maturzystów do udziału w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Aktorską SPOT, zatytułowanym „SPOT za jeden wiersz”.

Nagrodą w konkursie recytatorskim jest roczne stypendium w szkole aktorskiej na kierunku dziennym. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go pocztą lub drogą mailową (ksa@ksa.edu.pl) do 15 maja 2015 roku. Podczas finału, który odbędzie się 22 maja 2015, należy zaprezentować maksimum 3-minutową interpretację dowolnego wiersza w języku polskim.

Nagroda jest bardzo atrakcyjna dla marzących o karierze aktora młodych ludzi, a finał konkursu oceniać będą profesjonaliści, wybitni aktorzy Starego Teatru w Krakowie i wykładowcy SPOT, więc będzie on także sprawdzianem umiejętności i talentu dla wszystkich wiążących swoją przyszłość z tą branżą. Jest to także znakomita okazja dla uczestników, aby przełamać strach przed publicznymi wystąpieniami, a także poznać innych ludzi, dla których teatr i aktorstwo to prawdziwa pasja. Celem konkursu jest bowiem także kształtowanie kultury żywego słowa oraz propagowanie zainteresowania teatrem, jako dziedziną sztuki.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

spot za 1 wiersz 2015

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz